×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
9. jūnijs, 2015
Drukāt

Latvijas U-20 basketbolistes zaudē Igaunijā

grozs

Latvijas U-20 sieviešu basketbola izlase pārbaudes spēlē Raplā ar 55:73 (19:23, 32:35, 40:57) zaudēja Igaunijas nacionālās izlases B sastāvam.

Latvijas izlasē spēlēja un punktus guva Digna Strautmane (13), Sigita Džarcāne (12), Paula Strautmane (7), Elīna Bērziņa (4), Kitija Štolce (4), Luīze Skrastiņa (4), Rūta Vētra (3), Anna Buša (2), Marta Bergmane (1), Ieva Spīgule un Arta Frīdenberga.

Latvijas U-20 izlasei tās ir pirmās šīs vasaras pārbaudes spēles, pirms kurām komandas galvenais treneris Aigars Nerips basket.lv sacīja: “Treniņcikls aizvadīts veiksmīgi, meitenes darbojas ar lielu pašatdevi un azartu. Aizvadijām divas treniņspēles savā starpā, pēc kurām pateicām paldies par līdzdalību trim spēlētājām – Beātei Markānei, Sindijai Gūtmanei un Lindai Magonei – uz kuru pozīcijām ir liela konkurence. Savainojumu dēļ pirmajās pārbaudes spēlēs nevarēs piedalīties Paula Lūķe, Laura Grabe un, iespējams, Vineta Bīriņa. Tas liek pakoriģēt taktiskos plānus, jo radies negaidīts robs piektajā pozīcijā. Dažu spēlētāju iztrūkumu Igaunijā vajadzēs kompensēt pārējām, bet ceru, ka turpmākajā darbā visas varēs piedalīties.”

U-20 izlases kandidātu sarakstā ir arī valstsvienībā iekluvusī Kitija Laksa, kura jaunatnes izlasei varētu pievienoties pēc Eiropas čempionāta.

Trešdien abas komandas Pērnavā aizvadīs vēl vienu spēli. Eiropas čempionāts U-20 vecuma grupā no 2. līdz 12. jūlijam notiks Spānijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+