Latvijas U-20 hokejisti pārbaudes spēlē pirms dalības pasaules čempionātā uzvar Latvijas klubu izlasi 0

Latvijas U-20 hokeja izlase piektdien pēdējā pārbaudes spēlē pirms gaidāmā pasaules čempionāta ar rezultātu 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) uzvarēja Latvijas čempionāta klubu izlasi.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
7 produkti, kas visiem šķiet veselīgi, taču patiesībā tādi nav 16
“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 55

Rezultātu Latvijas izlase atklāja spēles 31.minūtē, kad vārtus guva Ņikita Jevpalovs. Viņam precīzi asistēja Edgars Kulda un Rihards Bukarts. Savukārt trīs ar pusi minūtes vēlāk 2:0 panāca Edmunds Augstkalns, kuram vārtu guvumā palīdzēja Bukarts un Jevpalovs.

Trešos vārtus Latvijas izlases labā sešas ar pusi minūtes pirms cīņas beigām pēc Teodora Bļugera un Toma Andersona piespēlēm guva Roberts Lipsbergs. Savukārt mazliet vēlāk Lipsbergs ar saviem otrajiem gūtajiem vārtiem panāca rezultātu 4:0.

Latvijas čempionāta klubu izlases rindās spēlēs junioru vecumu pāraugušie hokejisti.

Pēc spēles izlases galvenais treneris Leonīds Tambijevs paziņos galējo sastāvu, kas dosies uz pasaules čempionātu. Uz čempionātu Tambijevs ņems līdzi 23 spēlētājus – trīs vārtsargus, astoņus aizsargus un 12 uzbrucējus.

Kā ziņots, vēl divās pārbaudes spēlēs U-20 izlase šonedēļ spēkojās ar Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandu Sanktpēterburgas SKA-1946, kuru sākotnēji uzvarēja ar 5:3, bet pēc tam piekāpās ar 3:4.

Kā zināms, šajā čempionātā izlasei nepalīdzēs potenciālais komandas līderis Zemgus Girgensons.

Traumas dēļ izlasei pašlaik nevar palīdzēt uzbrucējs Rustams Begovs, bet otrdien no sastāva tika atskaitīts aizsargs Matīss Gelažis, kā arī uzbrucēji Deivids Sarkanis un Lauris Rancevs.

Pasaules čempionāts elites divīzijā no 26.decembra līdz 5.janvārim norisināsies Krievijas pilsētā Ufā.

Latvija spēlēs vienā apakšgrupā ar pašreizējo čempionvienību Zviedriju, Somiju, Čehiju un Šveici.

Latvijas izlasei čempionātā izvirzīts uzdevums izcīnīt vismaz devīto vietu jeb saglabāt vietu augstākajā divīzijā.