fibaeurope.com

Latvijas U-20 izlase saglabā vietu elitē 0

Latvijas U-20 vīriešu basketbola izlase Eiropas čempionātā Hēraklejā (Grieķija) otrā posma izšķirošajā spēlē ar 75:64 pārspēja Zviedrijas vienaudžus un nosargāja vietu elites divīzijā.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj 10
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Latvijas izlase bija vadībā visu spēli, tomēr priekšpēdējā minūtē rezultāts saruka līdz viena metiena tiesai – 66:64. Pēc minūtes pārtraukuma Latvijas izlase nospēlēja vienu no retajām veiksmīgajām spēļu galotnēm šajā turnīrā, gūstot deviņus punktus pēc kārtas un izcīnot uzvaru ar 75:64. Lielisku spēli aizvadīja valmierietis Rolands Šmits, zviedru grozā sametot 28 punktus un izcīnot piecas atlēkušās bumbas.

Uzvara pār zviedriem Latvijas izlasei, neatkarīgi no pēdējo divu spēļu iznākuma, nodrošinājusi vietu A divīzijas turnīrā arī nākamgad.  Eiropas čempionāta noslēgumā Latvijas izlase sacentīsies par 13. līdz 16. vietu. Šī kvarteta pusfinālā mūsējo pretinieki piektdien būs Vācijas izlase.

EIROPAS U-20 ČEMPIONĀTS HĒRAKLEJĀ (GRIEĶIJA)

G GRUPA

Latvija – Zviedrija 75:64 (20:14, 44:36, 60:52). Šmits 28, Pasečņiks, Geks pa 12, Krastiņš 8, Gromovs 6, Pāže 5, Pļavnieks, Žvīgurs pa 2.

Tabulā: 1. Latvija 2-1, 2. Bulgārija 2-1, 3. Zviedrija 1-2, 4. Melnkalne 1-2.