fibaeurope.com

Latvijas U-20 izlases basketbolisti EČ pieveic arī Spāniju un grupā ieņem pirmo vietu 0

Latvijas U-20 izlases basketbolisti piektdien Tallinā ar 75:67 uzveica Spānijas vienaudžus un ar četrām uzvaram četrās spēlēs Eiropas čempionātā (EČ) nodrošināja pirmo vietu pirmajā grupu kārtā, liecina organizatoru informācija.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 164

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Kaspars Vecvagars, bet 16 punkti bija Ingus Jakoviča rēķinā. Spānijas izlasē ar 16 punktu guvumu izcēlās Daniels Diess.

Latvijas un Spānijas basketbolisti līdz savstarpējai spēlei visās cīņās C grupā bija uzvarējuši. Pēc pirmā puslaika ar divu punktu pārsvaru priekšā vēl bija Spānija (40:38), taču latvieši sāncenšu izredzes uz panākumu kliedēja trešajā ceturtdaļā, pēc kuras jau bija vadībā ar 58:45. Iegūto pārsvaru Latvijas izlase noturēja un galotnē neļāva spāņiem pacīnīties par uzvaru.

Otrajā grupu kārtā Latvijas basketbolistiem cīņā par vietu ceturtdaļfinālā pretiniekos būs trīs labākās komandas no grupas, kur spēles sāka Slovēnija, Itālija, Francija, Čehija un Igaunija. Pa trim labākajām četru grupu komandām turpinās cīņu otrajā grupu kārtā, bet divas vājākās vienības spēlēs par palikšanu A divīzijā. Pirmajās spēlēs grupā Latvijas izlase pārspēja Izraēlu, Krieviju un Bulgāriju.

Pirmā grupu kārta beigsies sestdien, kad Latvijas izlasei būs brīvdiena.