Latvijas U-21 futbola izlase pārbaudes spēlē zaudē Polijas vienaudžiem 0

Latvijas U-21 futbola izlase otrdien pretinieku laukumā ar 1:4 zaudēja Polijas vienaudžiem, liecina Polijas futbola federācijas informācija.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas

Vienīgos vārtus Mariana Pahara trenētās komandas labā Legonovo pilsētā notikušajā spēlē guva Roberts Savaļnieks, kurš 17. minūtē panāca izlīdzinājumu 1:1. Tomēr līdz pārtraukumam poļi guva vēl divus vārtus, bet otrajā puslaikā panāca 4:1.

Pārbaudes spēle Latvijas U-21 izlasei kalpoja kā gatavošanās 2015.gada Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm, kurās būs jāspēlē pret Šveices, Ukrainas, Horvātijas un Lihtenšteinas komandām. Pirmā spēle paredzēta 11.jūnijā savā laukumā pret Lihtenšteinu.

Pārbaudes spēle futbolā:

Polijas U-21 izlase – Latvijas U-21 izlase 4:1 (3:1)

Vārtus guva: Pavels Vžoleks (9.), Kašpers Pržibilko (29.), Bartlomejs Pavlovskis (31.), Piotrs Zeļinskis (63.) – Roberts Savaļnieks (17.)