Latvijas U-21 izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs

Latvijas U-21 futbolisti liek angļiem ieslēgt pilnus apgriezienus 0

Latvijas U-21 futbola izlase otrdien Jelgavā Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē ar 1:2 (1:1) zaudēja Anglijas vienaudžiem. Vārti Raivim Andrim Jurkovskim.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Angļi ir 4. grupas pārliecinoši līderi un Latvijā ieradās, bez piecām minūtēm jau nodrošinājuši ceļazīmi uz nākamā gada finālturnīru, dodot iespēju uzspēlēt otrajam sastāvam, kas, ņemot vērā Anglijas pēdējo gadu panākumus jauniešu līmenī (pagājušā gada pasaules U-20 čempioni), arī ir ļoti kvalificēts un lielākā daļa futbolistu ar premjerlīgas klubu pierakstu.

Angļi darbojās gariem zobiem, bet Latvijas izlase pirmajā puslaikā spēlēja ļoti pārliecinoši, uzbrukumā tiekot pat pie bīstamākiem momentiem. Mārtiņam Ķiguram izrāvienu vienatnē pret vārtiem neizdevās izmantot, bet vēlāk Raivis Andris Jurkovskis soda laukumā teicami tika galā ar diviem aizsargiem un 28. minūtē izvirzīja komandu vadībā. Puslaika izskaņā aktivizējās angļi, un Teimijs Eibrahams ar galvu izlīdzināja rezultātu.

Pēc pārtraukuma viesi ieslēdza citus ātrumus, un uzvaras vārtus 73. minūtē guva Meisons Maunts. Marks Kurtišs divreiz vēl varēja izraut neizšķirtu, bet sitieni nesanāca.

Astoņās spēlēs Latvijas izlasei ir trīs punkti un priekšpēdējā, piektā vieta tabulā. Atlases cikla pēdējie divi mači oktobrī pret Nīderlandi un Andoru. Angļiem deviņos mačos ir 23 punkti.