Foto – LFF.LV

Latvijas U-21 izlase piekāpjas Lietuvai 0

Igaunijas galvaspilsētā Tallinā notiekošajā Baltijas Kausa izcīņā Latvijas U-21 futbola izlase, kas šajā turnīrā galvenā trenera Antona Jores vadībā piedalās ar atjaunotu sastāvu, ar 0:1 piekāpās Lietuvas izlasei, kura savukārt turnīrā piedalās pārsvarā ar 1990. un 1991.gadā dzimušo spēlētāju veidoto komandu.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Vienīgos vārtus šajā spēlē Latvijas izlase zaudēja 39.minūtē, kad Lietuvas izlases futbolists precīzi realizēja tiešnešu piešķirto 11 metru soda sitienu, vēsta Latvijas Futbola federācija.

Latvijas U-21 izlases menedžeris Roberts Mežeckis sarunā ar LFF.LV atklājis, ka kopumā spēle aizritēja ar Latvijas futbolistu pārsvaru, tomēr to šoreiz diemžēl neizdevās pārvērst vārtu guvumā. Mūsu futbolistus pievīla momentu realizācija.

Baltijas Kausa izcīņas otrajā pusfinālā spēlē Somijas U-21 izlase pēcspēles 11 metru soda sitienu sērijā pārspēja Igauniju. Mača pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 1:1. Tādejādi Baltijas Kausa izcīņas finālā pirmdien savā starpā tiksies Somija un Lietuva, cīņā par bronzu spēlēs Latvijas un Igaunijas futbolisti.

Latvijas izlases sākuma sastāvs spēlē pret Lietuvu: Dmitrijs Grigorjevs, Edgars Jermolajevs, Aleksejs Giļničs, Vitālijs Jagodinskis, Bogdans Petruks, Vjačeslavs Isajevs, Edgars Vardanjans, Deniss Rakels, Valērijs Čistjakovs, Artjoms Loginovs, Artūrs Karašauskas.

Pārtraukumā veiktās maiņas: Artjoms Loginovs (Nikolajs Zaicevs), Edgars Vardanjans (Artjoms Lonščakovs).

Otrajā puslaikā veiktās maiņas: Artūrs Karašauskas (Elvis Stuglis), Valērijs Čistjakovs (Mārtiņš Milašēvics), Aleksejs Gļiničs (Edijs Joksts).