×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
4. septembris, 2014
Drukāt

Latvijas ugunsdzēsēji cīnīsies par medaļām pasaules čempionātā ugunsdzēsības sportā

ugunsdzeseji

Latvijas izlase ugunsdzēsības sportā ceturtdien devusies uz 10. Pasaules čempionātu ugunsdzēsības sportā, kas līdz 9. septembrim norisināsies Kazahstānas pilsētā Almati, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste.

Latvijas valsts pieaugušo izlases sastāvā startēs kapteinis Mihails Tutuškins, seržants Einārs Jonelis, seržants Oskars Reiziņš, kaprālis Maksims Gorodijenko, kaprālis Krists Rozgals, kaprālis Rihards Reiziņš, ierindnieks Maigonis Jānis Jakovļevs.

Pasaules čempionātā medaļas tiks izcīnītas četrās ugunsdzēsības sporta disciplīnās – 100 metru šķēršļu joslas pārvarēšanā, uzkāpšanā ar āķkāpnēm mācību torņa 4. stāvā, 4x100m ugunsdzēsības stafetē un izvēršanās no motorsūkņa stafetē.

Ugunsdzēsības sports ir sporta veids, kas sevī apvieno vieglatlētikas elementus un ugunsdzēsēja glābēja profesionālās iemaņas. 10. Pasaules čempionātā ugunsdzēsības sportā pieaugušajiem kopumā piedalīsies komandas no 15 valstīm.

Kopā ar Latvijas izlasi uz Kazahstānu dosies arī VUGD priekšnieks Oskars Āboliņš. Čempionāta laikā viņam paredzētas tikšanās ar Kazahstānas ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vadību, lai pārrunātu iespējamās sadarbības jautājumus un iepazītos ar šīs valsts ugunsdzēsības un glābšanas, katastrofu pārvaldības un civilās aizsardzības sistēmu, kā arī tehnisko aprīkojumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+