Latvijas un Krievijas U-18 izlašu spēle.

Latvijas un Krievijas U-18 izlases uzvarētāju noskaidro pēcspēles metienos 0

Latvijas U-18 hokeja izlase ceturtdien sīvā cīņā cieta zaudējumu pārbaudes mačā.

Notriektā tautumeita 6

Latvieši “Volvo” hallē ar 3:4 (0:0, 0:0, 3:3, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās spēcīgajai Krievijas U-18 izlasei.

Pirmajā un otrajā trešdaļā abas komandas spēkojās līdzvērtīgi, kā rezultātā vārti netika gūti. Astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām Latvijas atradās iedzinējos ar 1:3, taču pēc tam mūsu hokejisti guva divus vārtus un panāca neizšķirtu – 3:3.

Pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos veiksmīgāka bija Krievija, svinot panākumu visā mačā ar 4:3.

Latvijas komandas labā ar diviem vārtiem izcēlās Raimonds Mikus Vītoliņš, 1+1 pievienoja Martins Rodrigo Laviņš, bet divas rezultatīvas piespēles Oskara Lapinska kontā.

Latvijas izlases vārtu drošība šodien tika uzticēta diviem vārtsargiem – Ričardam Pučem un Mārcim Glūzdam. Viņi spēles laiku dalīja uz pusēm.

Trešdien abas izlases aizvadīja pirmo savstarpējo spēli, kas norisinājās “Arēna Rīga”. Šajā duelī pārāki ar 5:1 bija pārāki krievu hokejisti.

Augusta sākumā Krievijas U-18 izlase piedalījās slavenajā Ivana Hlinkas un Veina Grecka turnīrā. Krievijas komanda šajā turnīrā startēja ļoti veiksmīgi, aizspēlējoties līdz finālam, kur ar 3:2 uzveica Kanādas izlasi.

Arī šajā sezonā darbā ar Latvijas U-18 valstsvienību Oļegam Sorokinam asistēs Juris Ozols un Herberts Vasiļjevs.