Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Bērtulis, Boļeslavs
Trešdiena, 23. augusts, 2017
17. februāris, 2015
Drukāt

Latvijas Universitāte aicina vidusskolēnus iekāpt “Studenta kurpēs”

studenta-kurpes

Latvijas Universitāte tradicionāli pavasara sākumā rīko pasākumu vidusskolēniem “Studenta kurpēs”, aicinot topošos studentus dienas garumā iepazīt studenta ikdienu viņu interesējošajā studiju programmā. Šogad pieteikšanās pasākumam notiek no 19. februāra līdz 8. martam, bet pats pasākums notiks no 23. līdz 27. martam, informē LU.

Skolēniem no visas Latvijas šajā laikā būs iespēja viesoties Latvijas Universitātes fakultātēs un vienu dienu pavadīt kopā ar studentu, piedaloties studiju procesā: lekcijās, semināros, laboratorijās un praktiskajos darbos. Pasākums paredzēts vidusskolēniem. Tas ļauj jauniešiem gūt priekšstatu par studiju procesu, studiju programmām un to saturu, mācībspēkiem, studiju telpām un ārpus studiju aktivitātēm Universitātē.

Dienas laikā jaunieši var iepazīties ne tikai ar studiju norisi, bet arī ar citiem studentu dzīves būtiskiem aspektiem, piemēram, dzīvošanu dienesta viesnīcās, par kurām students varēs pastāstīt no sava skatu punkta. Pasākumā gūtie iespaidi palīdz jauniešiem pieņemt motivētu lēmumu tālākās izglītības izvēlē, gūt priekšstatu par studijām nepieciešamajām prasmēm un iemaņām, lai vēlāk veiksmīgi adaptētos studiju vidē.

Dalībnieku pieteikšanās elektroniski notiks līdz 8. martam.

Iepriekšējos gados skolēni aktīvi izmantojuši šo iespēju pārliecināties par savu turpmākās izglītības izvēli. Pagājušā gadā pasākumā piedalījās 434 skolēni un 257 studenti.

Pievienot komentāru

“Lidoja” pa Ventspili: “BMW” vadītājs traucas ar ātrumu 226 km/h (4)Valsts policija (VP) 22.augustā ap plkst. 23:50 Ventspilī, Talsu ielā, apturējusi “BMW 535” transportlīdzekļa vadītāju, kurš atļauto 50 km/h vietā pa pilsētu traucies ar ātrumu 226 km/h, portālu LA.lv informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+