Mobilā versija
Brīdinājums -0.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
9. marts, 2015
Drukāt

Latvijas Universitāte izsludina rektora amata vēlēšanas

Foto - LETAFoto - LETA

Ieeja Latvijas Universitātes ēkā

Latvijas Universitāte (LU) izsludina rektora amata vēlēšanas, un kandidātus pieteikšana notiek līdz 17. aprīlim plkst. 12.00. Rektora vēlēšanas notiks 4. jūnijā, informē LU.

LU rektors kopš 2007. gada ir profesors Mārcis Auziņš, kurš šajā amatā ir ievēlēts divus termiņus pēc kārtas. Saskaņā ar LU Satversmi, rektoru šajā amatā var ievēlēt ne vairāk kā divas reizes pēc kārtas. Rektoru amatā uz četriem gadiem ievēl Satversmes sapulce. Rektoru pēc Izglītības un zinātnes ministra ieteikuma apstiprina Ministru kabinets (MK) un viņš amata pienākumus sāk pildīt pēc apstiprināšanas MK. 

Rektora amata pretendentus var izvirzīt LU fakultātes, LU institūti LU aģentūras, Senāts, Studentu padome, ne mazāk kā 100 LU akadēmiskā personāla pārstāvji vai arī pats pretendents, ja to rakstiski atbalsta ne mazāk kā 100 LU akadēmiskā personāla pārstāvji.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (6)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Iedzīvotāji krīt uz ielām un lauž kaulus, pat vaiga kauluAizvadītajā diennaktī mediķu redzeslokā nonākuši vairāki iedzīvotāji, kuri guvuši dažādas traumas, krītot uz slidenām ielām.
Draugiem Facebook Twitter Google+