×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
15. jūlijs, 2016
Drukāt

Latvijas vēstniecība pastāvīgi kontaktējas ar Francijas valsts dienestiem

Cilvēki Nicā škērso ielu, policijai pārbaudot teritorijuCilvēki Nicā škērso ielu, policijai pārbaudot teritoriju

Foto - LETA/Reuters

Iedzīvotājiem šobrīd vajadzētu izvairīties no pūļiem un plaši apmeklētiem pasākumiem, kā arī jāseko līdzi ziņām, pēc Nīcā notikušā uzbrukuma aicina Latvijas vēstnieks Francijā Imants Lieģis.

Arī Lieģis intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta panorāma” apliecināja, ka šobrīd nav zināms, vai uzbrukumā Nīcā ir cietuši Latvijas valstspiederīgie. Nav arī ziņu, ka kāds būtu vērsies Latvijas vēstniecībā. Viņš uzsvēra, ka vēstniecība uztur pastāvīgu kontaktu ar Francijas valsts dienestiem.

Kā ziņots, Francijas kūrortpilsētā Nicā ceturtdienas vakarā cilvēku pūlī iebrauca kravas automašīna, nogalinot vismaz 80 cilvēkus un daudzus ievainojot, līdz tās vadītāju nošāva policija, piektdien paziņoja Francijas amatpersonas.

Uzbrukumā ir nogalināti vismaz 80 cilvēku, un no ievainotajiem 18 ir kritiskā stāvoklī, paziņoja Francijas iekšlietu ministrs Bernārs Kaznēvs.

Asiņainais uzbrukums Nicā, kas jau atzīts par teroraktu, notika pēc tam, kad Bastīlijas diena ceturtdien tika atzīmēta ar bruņoto spēku parādi Parīzes Elizejas lauku avēnijā un uguņošanām Francijas pilsētās. Šajā dienā Francija rīkoja svinības par godu sekulārajai republikai un tās vērtībām “Brīvība, vienlīdzība, brālība” (“Liberte, Egalite, Fraternite”).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+