Uncategorized

Latvijas vīri EČ pludmales volejbolā sāk ar uzvarām 16

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins trešdien izcīnīja smagu uzvaru Eiropas čempionāta finālposma apakšgrupas pirmajā cīņā.

Turnīrā ar astoto numuru izliktais Latvijas duets Q apakšgrupas pirmās kārtas cīņā ar rezultātu 2-1 (28:26, 17:21, 15:11) uzvarēja čehus Janu Dumeku un Martinu Tihiju, kuri sacensībās izlikti ar 25.numuru.

Nākamajos Q grupas mačos Samoilovs/Sorokins tiksies ar krieviem Jaroslavu Koškarevu un Konstantīnu Semjonovu, kuriem turnīrā ticis 24.numurs, kā arī norvēģiem Īveru Horemu un Jeiru Eitūnu, kuri izlikti ar devīto numuru.

Vīriešu turnīra pamatsacensībās piedalās arī Latvijas pāris Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš, kas izlikts ar septīto numuru. Viņi P apakšgrupas pirmās kārtas cīņā trešdien ar 2-0 (21:13, 21:16) pieveica grieķus Georgi Kocilianu un Niku Zupani, kuri izlikti ar 26.numuru.

Kā ziņots, sieviešu pamatturnīra pirmajā spēlē trešdien zaudējumu piedzīvoja Inguna Minusa un Inese Jursone. Ar 26.numuru izliktais Latvijas duets G apakšgrupas pirmās kārtas cīņā ar 0-2 (11:21, 17:21) piekāpās Beļģijas sportistēm Līsbetei Muhai un Katrīnai Gīlenei, kuras izliktas ar septīto numuru.

LA.lv