Latvijas volejbola izlasei ceturtā uzvara Eiropas līgā 0

Latvijas vīriešu volejbola izlase trešdien Eiropas Sudraba līgas ceturtajā spēlē viesos ar 3-0 (25:21, 25:9, 25:20)sagrāva Kosovas valstsvienību.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Cīņa Kosovas galvaspilsētā Prištinā gan iesākās diezgan līdzvērtīgā cīņā. Tiesa, tas lielā mērā bija izskaidrojams ar Latvijas valstsvienības pieļautajām kļūdām servēs, bet pēc pirmajām minūtēm rezultāts bija neizšķirts 4:4. Pēcāk gan Latvija atrāvās, iegūdama 3-5 punktu pārsvaru, tomēr tālāk Kosovas volejbolisti neatpalika, seta izskaņā pietuvojoties vairs tikai līdz 19:21.

Pirmā seta noslēgumā Latvija gan saņēmās un uzvarēja tajā ar 25:21.

Savukārt otrajā setā jau bija vērojama pavisam cita aina. Lai arī tā sākumā komandas punktus guva līdzvērtīgi, Latvija pēc pirmajām minūtēm bija sakārtojusi savu uzbrukumu un sekmīgākas bija arī serves, kas ļāva atrauties jau līdz 14:5. Otrā seta turpinājumā viesi savu pārsvaru tikai palielināja, uzvarot tajā ar graujošo 25:9.

Arī trešais sets iesākās samērā līdzīgā cīņā, bet pakāpeniski Latvijas izlase ieguva vairāku punktu pārsvaru. Drošu vadību pār pretiniekiem komanda nosargāja līdz pat seta izskaņai, beigās tajā uzvarot ar 25:20, gūstot panākumu arī visā mačā.

Jau ziņots, ka Latvijas volejbola izlase pirmajā aplī izcīnīja trīs uzvaras. Vispirms latvieši viesos ar 3-1 (25:21, 12:25, 25:17, 25:22) pārspēja Austriju, bet pēc tam pagājušajā nedēļā Daugavpilī ar 3-0 (25:17, 25:16, 25:18) pieveica Maķedoniju un ar 3-0 (25:12, 25:8, 25:14) sagrāva Kosovu.

Ar četrās spēlēs izcīnītiem maksimāli iespējamiem 12 punktiem Latvija ir grupas pirmajā vietā, tālāk ar sešiem punktiem trīs cīņās seko Austrija, trešā ar trim punktiem ir Maķedonija, bet Kosova četros aizvadītajos mačos pagaidām ir bešā.

Latvijas volejbola izlase sestdien ar Kosovu spēkojās pirmo reizi vēsturē.