Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. marts, 2015
Drukāt

Latvijas Zemnieku savienības kongresā iesvētī atjaunoto partijas karogu (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongresā sestdien, 28.martā, tika iesvētīts atjaunotais partijas karogs.

Karoga iesvētīšanu vadīja mācītājs, kurš norādīja, ka līdz ar karoga iesvētīšanu partija tiek ievesta nākotnē, kurā “mums ir tiesības un pienākums” veidot godīgāku, labāku un taisnīgu Latviju, iestājoties par tādām vērtībām kā valsts, tauta un valoda.

Līdzšinējo LZS karogu ikviens interesents varēs apskatīt muzejā, norādīja LZS priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Uz kongresu ieradušies 310 no 317 delegātiem, atklājot LZS kongresu, informēja partijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis. Kongresa sākumā klātesošie nodziedāja Latvijas himnu, kam sekoja jauniešu kora priekšnesums.

Kongresa prezidijā tika ievēlēti Brigmanis, Roberts Dilba, Daina Vasiļevska un Andris Rāviņš.

Jau ziņots, ka šodien LZS kongresā plānots ievēlēt partijas priekšsēdētāju un valdi.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Skaisti vārdi – “tiesības un pienākums” VEIDOT GODĪGĀKU, LABĀKU UN TAISNĪGĀKU LATVIJU, iestājoties par tās vērtībām kā VALSTS, TAUTA un VALODA…NEVIENS no šiem vārdiem līdz šim ZZS nav bijis SVĒTS… Gandrīz visus valsts atjaunotnes gadus partija bijusi valdībā!?? KUR PROBLĒMA TOS REALIZĒTun KĀPĒC VĒL TAGAD RUNĀ PAR GODĪGUMU, TAISNĪGUMU, VALSTI, TAUTU, VALODU??? KĀPĒC NEKAS NAV IZDARĪTS??? KUR LAUKU ATTĪSTĪBA, KUR LAUKU ĻAUDIS, KUR PAZUDUŠI CIEMI UN KĀPĒC TIEK SLĒGTAS SKOLAS…Atbilžu NAV…Es nezināju, ka ZZS tik vāji darbojas savā sfērā un viss laukos tā nolaists līdz kliņķim, ka tālāk nav kurp iet!?? Laikam tā viņi domā strādāt arī nākotnē??? Nu ko?? UZ PRIEKŠU, BIEDRI!!!

  2. Runā, ka zem āboliņa lapas esot paslēpti hūte, sirpis un āmurs …

  3. Kāds sakars Centriskai partijai ir ar LZS?

    Šādu rīcīu var salīdzināt ar Viļa Selecka rakstā minēto par „Turības” atjaunošanu: „Te nu ir ko pamācīties pat rūdītiem blēžiem un gangsteriem! Ielaužas svešā mājā, nobeidz saimnieku, nosauc sevi viņa vārdā, un tev piederēs visa viņa manta. Vienkārši un ātri. Un lai kāds mēģina pierādīt, ka tu esi blēdis un laupītājs! Uz priekšu visi, kas grib kļūt bagāti! Jums visi ceļi pavērti šajā valstī…”

  4. Vēl tikai jāatjauno Latvijas zemnieku savienības ienākuma nodokli pēc maksātspējas principa!

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+