Laukos
Bizness

Latvijas zivrūpniecības stends izstādē “Anuga 2017” Ķelnē izmaksās 26 314 eiro0

Latvijas zivrūpniecības nozares stends starptautiskajā izstādē izstādē “Anuga 2017” izmaksās 26 314 eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Noslēdzies Agroresursu un ekonomikas institūta izsludinātais iepirkums par Latvijas Zivrūpniecības nozares stenda saskaņošanas, transportēšanas, nomas, uzstādīšanas un apkalpošanas pakalpojumu nodrošināšanu starptautiskajā izstādē “Anuga 2017”. Konkursā uzvarējis SIA “Baltic Exposervice”, kura līgumcena ir 26 314 eiro bez pievienotās vērtības (PVN) nodokļa.

Iepirkumam pievienotajā tehniskajā specifikācijā teikts, ka iepirkuma konkursa uzvarētājam jāuzstāda stends un jānodrošina tā funkcionēšana tehniskā kārtībā, kā arī stenda tehnisko apkopi izstādes norises laikā. Tāpat jāuzstāda stenda apgaismojums, kā arī apgaismošanas objekti jāpielāgo, atbilstoši stenda dalībnieku specifikācijām. Jāizvieto arī stenda dalībnieku logotipi, atbilstoši norādēm. Pēcāk stends jānojauc un pēc izstādes norises jāatbrīvo aizņemtā platība.

Jau ziņots, ka “Anuga 2017” notiks no 2017.gada 7.oktobrim līdz 11.oktobrim, Ķelnē, Vācijā.

Izstādē plānots nodrošināt 17 Latvijas uzņēmumu – dalībnieku ekspozīciju četros kopstendos ar kopējo platību 182,5 kvadrātmetri.

Iecerēts, ka stendi atradīsies četrās dažādos hallēs un “Latvijas Dzērienu ražotāju kopstendā” ar savu ekspozīciju piedalīsies līdz četriem dalībniekiem, “Latvijas Bio produktu ražotāju kopstendā” – seši dalībnieki, “Latvijas Maizes izstrādājumu ražotāju kopstendā” – četri, “Latvijas Delikatešu produktu ražotāju kopstendā” – trīs dalībnieki.

LA.lv