LHF.LV

Latvijjas U-20 hokejisti pārbaudes sāk ar zaudējumu kazahiem 0

Latvijas junioru U-20 hokeja izlase, gatavojoties pasaules čempionātam augstākajā divīzijā, trešdien ar rezultātu 1:4 (0:2, 0:1, 1:1) savā laukumā piekāpās Kazahstānas vienaudžiem.
Vienīgos vārtus Latvijas izlases labā guva Deivids Tempelmanis.

Krišjāņa Kariņa sieva Anda publisko emocionālu vēsti vīra atbalstam: “Es apprecēju vienu no drosmīgākajiem, godīgākajiem, gudrākajiem un labestīgākajiem vīriešiem pasaulē” 435

Mača rezultātu trešajā minūtē atklāja Kirils Paņjukovs, bet Iļja Solodovņikovs 18 sekundes pirms pirmā perioda beigām panāca 2:0 Kazahstānas izlases labā. Spēles vidū ar precīzu metienu izcēlās arī Samats Danijars, bet trešās trešdaļas piektajā minūtē Rustems Aidašs guva ceturtos vārtus viesu labā. Perioda devītajā minūtē Tempelmanis vienus vārtus atguva, taču Latvija cieta zaudējumu ar 1:4.
Rīt abas komandas “Volvo” sporta centra ledus hallē tiksies atkārtoti.

Latvijas U-20 izlases galvenais treneris Ēriks Miļuns pagājušajā piektdienā nosauca kandidātu sarakstu. Uz vietu komandā pretendē 51 jaunais hokejists. Uz pirmo treniņnometnes posmu ir uzaicināti divi vārtsargi, astoņi aizsargi un 12 uzbrucēji. Savukārt 12.decembrī kandidātiem pievienosies Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) kluba “Rīga” un Eiropas klubos spēlējošie 13 hokejisti. Miļuns gan norādīja, ka kandidātu saraksts vēl var tikt koriģēts.

Uz Kanādu Latvijas juniori izlidos 17.decembrī, kur komandai pievienosies Ziemeļamerikā spēlējošie izlases kandidāti. Latvijas izlase 22.decembrī aizvadīs pārbaudes spēli ar Dānijas vienaudžiem, savukārt dienu vēlāk tiksies ar vietējo junioru komandu Havksberijas “Hawks”. Pēc pārbaudes spēlēm galvenais treneris nosauks tos 23 spēlētājus, kuri tiks pieteikti pasaules čempionātam.

Pasaules čempionāts augstākajā divīzijā norisināsies Toronto un Monreālā. Latvijas juniori apakšgrupas spēles aizvadīs Toronto, tiekoties ar Kanādas, ASV, Krievijas un Slovākijas U-20 izlasēm.