Kultūra
Teātris un kino

Latviju apceļos brīvdabas iestudējums “Trīs musketieri” 0

Publicitātes foto

Augustā septiņās Latvijas pilsētās viesosies režisora un asprātību meistara Zigurda Neimaņa radītā oriģinālā versija par triju musketieru tēmu brīvdabas iestudējumā “Trīs musketieri”, LA.lv pavēstīja komunikāciju speciāliste Kristīne Tjarve.

Pirmizrādi jautrā un muzikālā brīvdabas izrāde piedzīvos 4.augustā Saldū. Musketieru mūsdienīgo stāstu būs iespēja iepazīt arī Kuldīgā, Saulkrastos, Tukumā, Alūksnē, Cēsīs un Jēkabpilī.

“Leģenda “Trīs musketieri”, ar kuru uzaugušas daudzas paaudzes, ir aktuāls arī šodien. Šis būs stāsts par nedaudz naivu Karali, intriganti Milēdiju, pārgalvīgu Karalieni un viņai uzticīgiem trim Musketieriem. Trīs musketierus, kurus atveidos Imants Strads vai Māris Bezmers, Roberto Meloni un Nikolajs Puzikovs, arī šodien saista sauklis “Viens par visiem – visi par vienu”, ko viņi lieliski izspēlēs izrādē. Izrāde būs par atpazīstamo – vīru draudzību un izklaidēm un sieviešu mūžseno ieroci – šarmu,” iestudējumu raksturo režisors.

Populāras dziesmas, atraktīvu horeogrāfiju, smieklus no visas sirds piedāvās Dailes un Valmieras drāmas teātra aktieri Lelde Neimane, Imants Strads, Māris Bezmers, Madars Zvagulis, kā arī Ieva Pļavniece.

Izrādē piedalīsies arī citi tautā iemīļoti mākslinieki – dziedātāji Samanta Tīna, Roberto Meloni un Nikolajs Puzikovs. “Jau kopš bērnības esmu vēlējies būt musketieris, un Zigurds Neimanis man ir sniedzis šo iespēju, tādēļ ļoti priecājos piedalīties šajā izrādē, izspēlējot leģendu par trīs draugiem – par trīs musketieriem,” saka Nikolajs Puzikovs.

“Mums ir ļoti kolorīti tēli – gan aktieri, gan dziedātāji, kas darbojas plecu pie pleca – visi par vienu, viens par visiem! Mēs atveidosim kolorītus tēlus, kas ļaus skatītājiem mierīgi atpūsties, pasmieties par notiekošo. Mūsu dziesmu repertuārs būs dažāds, bet skatītāji noteikti varēs dziedāt līdzi. Mūsu režisors Zigurds Neimanis zina, kā izklaidēt publiku,” komentē Nikolajs Puzikovs un Roberto Meloni.

LA.lv