×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
11. maijs, 2012
Drukāt

Latviju diemžēl izpārdod

brivibas_piemineklis

Atsauce uz Ģ. Zvirbuļa rakstu š. g. 20.03. “Neatlaidīgi integrācijas jautājumos”. Sagatavojoties nesenajam referendumam mūsu valsts vadošās personas Āboltiņa, Dombrovskis, Zatlers, Brigmanis teica patriotiskas runas, kādas sen nebija dzirdētas un aicināja latviešus pret otru valsts valodu, pamatojot to ar valsts pastāvēšanas pamatu graušanu.

 

Paldies viņiem! Bet, cienījamie tikko minētie valsts patrioti! Vai Latvijas valsts teritorijas un īpašuma, sevišķi Jūrmalā, pakāpeniska izpārdošana nav valsts pastāvēšanas pamatu un drošības graušana. ZRP Vjačeslava Dombrovska ironija šajā rakstā ir vairāk kā smieklīga. Kā tik izglītots cilvēks var runāt tādas neloģiskas muļķības salīdzinot tūristus ar īpašuma pircējiem.

Premjera Dombrovska vairākkārtējā vilcināšanās ar šā priekšlikuma atbalstu, motivējot ar procedūras pārkāpšanu, ir nožēlojama un neizprotama neizlēmība. Pa to laiku mūsu dzīves telpa samazinās un latviešu valodu dzirdēs mazāk. Mūsu mīļās Latvijas zemītes katra pēda taču izcīnīta latviešu tautas tagadējai un nākamo paaudžu dzīvošanai, ziedojot mūsu senču dzīvības, bet mēs vieglprātīgi un apzinīgi plānveidīgi iznīcinām savu teritoriju, īpašumus un tautu. Tas nav ar veselu saprātu saprotams kā zeļ kosmopolītisms.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+