×
Mobilā versija
+7.9°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
30. marts, 2016
Drukāt

Latviju festivālā “Tallinn Music Week” pārstāvēs septiņi mūziķi

Foto - LetaFoto - Leta

No 28. marta līdz 3. aprīlim Igaunijas galvaspilsētā Tallinā norisinās Baltijas valstīs lielākā mūzikas konference/festivāls “Tallinn Music Week”. Pasākuma ietvaros trīs dienu laikā uz vairākiem desmitiem skatuvju visā pilsētā kāps vairāk nekā 230 mūziķi no 33 valstīm, tostarp arī septiņi izpildītāji no Latvijas.

Sācies kā lokāls divu dienu pasākums ar piecām skatuvēm 2009. gadā, šobrīd “Tallinn Music Week” jau ir viens no gada nozīmīgākajiem mūzikas industrijas pasākumiem visā Ziemeļeiropas un Austrumeiropas reģionā, kurā satiekas perspektīvākie reģiona jaunie mūziķi, kā arī nozīmīgākie mūzikas industrijas profesionāļi no visas Eiropas. Jāatzīmē, ka astotajā konferences gadā tā pirmo reizi notiks visas nedēļas garumā, paralēli koncertiem un speciālistu diskusijām piedāvājot arī mākslas, kulinārijas un alus festivālu programmas.

Latviju šī gada “Tallinn Music Week” pārstāvēs septiņi mūziķi, kā arī ierakstu kompānija “I Love You Records” un “Positivus” festivāls, kas nu jau ierasti sestdienas pēcpusdienā piedāvās savu “showcase” programmu “Kino Sõprus” telpās. Pasākuma ietvaros uz skatuves kāps Lietuvas elektroniskās soulmūzikas pārstāvji “Keymono”, austriešu eksperimentālās popmūzikas grupa “Leyya”, poļu popmūziķe Soniamiki, apvienība “iAmJones & The Dope Conspiracy” no ASV, Latvijā vairākkārt redzētie Igaunijas elektroniķi “I Wear* Experiment”, rokmūziķi no Vācijas “Soda Fabric”, kā arī mūsu pašu dziesminiece, “Austras balvas” ieguvēja par pagājušā gada labāko albumu Latvijā, Alise Joste.

Kopā ar Alisi mūsu valsti festivālā pārstāvēs arī Latvijas hiphopa leģenda Ozols, Jānis Šipkēvics ar savu projektu “Shipsea”, perspektīvā indie popa grupa “Rīgas Modes”, talantīgais bītmeikers un producents NiklāvZ, allaž krāsainie un kolorītie “Triana Park”, kā arī fankmūzikas meistari “Very Cool People”.

Visu Latvijas mūziķu uzstāšanās laiki “Tallinn Music Week” ietvaros:

• Shipsea: ceturtdien, 31.martā 22:00 “Kultuurikatel” un piektdien, 1.aprīlī 16:15 “Viru Keskus”

• Rīgas Modes: piektdien, 1.aprīlī 14:00 “Velvet Design Agency” un 22:00 “Von Krahl”

• Niklāvz: piektdien, 1.aprīlī 14:45 “Cafe August” un 23:30 “MIMStuudio”

• Very Cool People: sestdien, 2. aprīlī 13:00 “The Funky Bus” un 20:00 “Erinevate Tubade Klubi”

• Alise Joste: sestdien, 2.aprīlī 14:00 “Hotel Nordic Forum” un 20:00 “Kino Sõprus”

• Triana Park: sestdien, 2.aprīlī 14:30 “Viru Keskus” un 23:00 “Rock Cafe”

• Ozols: sestdien, 2.aprīlī 22:00 “Sinilind”

Tiek plānots, ka festivāla “Tallinn Music Week” programmu šogad baudīs vairāk nekā 25 tūkstoši apmeklētāju no 50 valstīm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+