×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
18. aprīlis, 2012
Drukāt

Latviju “Jaunajā vilnī” pārstāvēs vokālā grupa “Framest”

framest

Latviju šovasar starptautiskajā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursā “Jaunais vilnis 2012” pārstāvēs vokālā grupa “Framest”, aģentūru LETA informēja konkursa rīkotāju pārstāvji.

Šādu lēmumu šodien pieņēmusi konkursa žūrija, pēc pretendentu noklausīšanās.

Vokālā grupa “Framest” ir dibināta 2005.gadā, un jau no pašiem pirmssākumiem tajā dzied pieci jaunieši – soprāns, alts, tenors, baritons un bass. Grupā dzied Beāte Zviedre, Elīna Šmukste, Mikus Abaroniņš, Jānis Ķirsis un Edgars Janovs.

Grupas repertuārs laika gaitā ir izveidojies gana plašs, kuru starpā ir gan pašu, gan arī citu komponistu sarakstīti skaņdarbi. Dziesmas komponē un aranžē pārsvarā grupas līderis un mākslinieciskais vadītājs Ķirsis.

Jau ziņots, ka šodien Rīgā norisinājās konkursa “Jaunais vilnis” Eiropas atlase. Latvijas pretendenti bija Antra Stafecka, Sabīne Berezina, Atis Ieviņš, Jānis Lemežis, Baiba Skurstene, Aleksandrs Veselovs, Dāvids Kalandija, Alise Ketnere, kura mūzikas aprindās vairāk zināma kā “Fox Lima”, Vladimirs Koževņikovs, Aleksandrs Laptevs, Sofija Plisko, Jūlija Semenova, kā arī latviešu grupa “Euphoria” un Riči.

Starptautiskais populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursa “Jaunais vilnis 2012” Jūrmalā šovasar notiks no 24.jūlija līdz 29.jūlijam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+