×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
22. februāris, 2015
Drukāt

Latviju šogad Eirovīzijā pārstāvēs Aminata (3)

Foto - Nauris GarkaklisFoto - Nauris Garkaklis

Konkursā “Supernova 2015” uzvarējusi un tiesības pārstāvēt Latviju starptautiskajā dziesmu konkursā “Eirovīzija” Austrijā ieguvusi Aminata Savadogo ar dziesmu “Love Injected”.

Otro vietu ieguva Markus Riva ar dziesmu “Take Me Down”, trešo – “ElektroFolk” ar “Sundance”, bet ceturto – “Mntha” ar “Nefelibata”.

Atšķirībā no iepriekšējām konkursa kārtām, finālā uzvarētāju noteica tikai skatītāju balsojums.

Skatītāji arī pusfinālā visaugstāk novērtēja Savadogo, kā arī dziedātāju “Mntha”. Žūrija no savas puses finālam izvirzīja “ElektroFolk” un Rivu, kuri pusfinālā saņēma arī daudz skatītāju balsu.

Žūrijas komisijā bija vokālā konsultante Ieva Kerēvica, grupas “Prāta vētra” dalībnieks un viens no šova producentiem Kaspars Roga, dziedātājs Dons un mūzikas producents Guntars Račs.

Jau ziņots, ka šogad Latvijas Televīzija nerīkos Eirovīzijas nacionālo atlasi, tā vietā organizēts jauns izpildītāju un autoru konkurss “Supernova”, kura mērķis ir radīt jaunas zvaigznes un atrast dziesmas, kas būtu konkurētspējīgas ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs.

“Supernovas” konkursā atševišķi vērtētas dziesmas un izpildītāji. Konkursa priekšatlasē no 98 dziesmām tika atlasītas 20 un to izpildītāji.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Lai veicas Aminatai!Kaut kas tomēr pietrūkst kustībās. Man labāk patika Markus.

  2. Diezkas nav gan , buutu labaak Elektrofolk suutijushi !!!

  3. Lai veicas! Jebkādā gadījumā šoreiz visi četri finālisti bija cienīgi uzvarēt. kas Latvijas finālos tik bieži neatgadās.

Draugiem Facebook Twitter Google+