Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ļauj notikumiem ritēt savu gaitu! Horoskopi no 20. līdz 26.maijam0

Foto: Pexels

Auns

Profesionālajā darbībā dzīve un arī zvaigznes sūta daudz izaicinājumu, taču piešķir arī spēju rīkoties ātri, izlēmīgi un pareizi pat visai sarežģītās situācijās.

Vērsis

Daudz jauna un negaidīta visās dzīves jomās. Jauni lietišķie un personiskie kontakti, draudzība un iespaidi. Attiecībās ar pretējo dzimumu daudz jauna un negaidīta, taču tam vajadzētu nākt tikai par svētību.

Dvīņi

Arī viņiem daudz jaunu iespaidu, informācijas, jaunas iepazīšanās, lietišķi un citu veidu kontakti. Prasme uztvert apkārtējās sabiedrības noskaņojumu spēcīgāka nekā citkārt, un tas palīdzēs gūt simpātijas, jaunus draugus un arī atbalstu saviem plāniem.

Vēzis

Dažās situācijās vajadzēs rīkoties ātri, noteikti un enerģiski. Palīdzēs spēja uztvert apkārtējās sabiedrības noskaņojumu un rīkoties saskaņā ar to. Palīdzēs relaksēšanās labas mūzikas pavadībā.

Lauva

Daudz jaunu nodomu un arī iespēju tos realizēt. Spēkus gan nevajadzētu pārlieku sadrumstalot – labāk izvēlēties pāris svarīgākās prioritātes un veltīt visu uzmanību tām. Brīvo laiku labāk veltīt mierīgai atpūtai un pārdomām.

Jaunava

Šobrīd vajadzētu ļaut notikumiem iet savu gaitu un neuzdot liekus jautājumus. Planētas mudina pierādīt savu taisnību, taču šoreiz labāk piekāpties, sevišķi attiecībās ar mīļoto.

Svari

Par vientulību jāžēlojas nebūs. Šai nedēļai raksturīgi arī negaidīti kārdinājumi, tādēļ jāvairās sastrādāt muļķības. Kaut gan bieži vislabākie piedzīvojumi un iespējas mēdz būt negaidītas…

Skorpions

Spēja izprast apkārt notiekošā kopsakarības, tādēļ atrast pareizo rīcības plānu nebūs grūti un arī spēka tā realizēšanai pietiks. Sabiedrībā atrast palīgus nebūs grūti.

Strēlnieks

Zvaigžņu izvietojums nesekmē kārtības mīlestību un spēju koncentrēties, toties aicina būvēt gaisa pilis, tādēļ, lai gūtu sekmes, nāksies krietni saņemties un pieturēties pie iepriekš izstrādātā plāna, cik labi vien iespējams.

Mežāzis

Centīga darba pilns laiks. Spēja paredzēt nākotni un izprast lietu būtību stiprāka nekā citkārt, tādēļ ar plānošanu veiksies un būs arī spēja tikt galā ar kādu negaidītu šķērsli.

Ūdensvīrs

Daudz dažādu darbu un pienākumu, taču viņam vajadzētu ar visu tikt galā – planētas veicina spēju rīkoties enerģiski un izlēmīgi, tā, kā to prasa izveidojušies apstākļi. Šonedēļ gan arī iespēja daudz negaidītiem kārdinājumiem.

Zivis

Daudz lielu plānu un vēlme strādāt ne tikai savā, bet arī citu labā. Ja tiks pilnīgi aizmirsts par sevi, tas var arī nebeigties labi. Sākot ko jaunu, iepriekš vajadzētu pārliecināties, vai nodomātais būs īstenojams līdz galam.

LA.lv