Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ļauj runāt savai sirdsbalsij! Horoskopi 15.martam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Dažiem šodien būs grūti nosēdēt mierā, taču kādam citam ļoti prasīsies pēc ilgi pelnītas atpūtas, bet vēl kādam gaidāmas problēmas attiecībās ar mīļoto cilvēku. Kopumā zvaigznes šodien nesola lielas nelaimes vai neveiksmes, pats galvenais būtu ieklausīties savā sirdsbalsī un kā vienmēr – nesteigties ar secinājumu un lēmumu izdarīšanu.

Auns

Radošiem cilvēkiem šodien būs daudz un dažādas iespējas. Tiesa, prēmijas, uzslavas un tamlīdzīgas lietas ir maz iespējamas, taču tu būsi ļoti labā noskaņojumā un pat vari iesākt šodien rakstīt romānu, kādu projektu, zīmēt gleznu vai tamlīdzīgi. Dari to klusumā un mierā: tas kolosāli uzlādēs tavu dvēseli.

Vērsis

Šodien Vērši nevarēs nosēdēt mierā. Iespējams, ka viņiem gribēsies kaut ko mainīt savā ierastajā dienaskārtībā: uzsākt remontu, pārcelties uz dzīvi citur. Ja nu tomēr šīs domas ir tik ļoti uzmācīgas, ka nevar ar tām tikt galā, pārbīdi istabā mēbeles!

Dvīņi

Šodien daudziem Dvīņiem šķitīs, ka pretējais dzimums viņus uzskata par rotaļlietām. Vai tā patiešām ir, spriediet pēc šodienas. Tieši šodien nevajadzētu izdarīt pārsteidzīgus secinājumus.

Vēzis

Mīlestības un piedošanas diena. Vēlies pievilināt veiksmi? Izdari šodien kādu labu darbu no sirds un tu iegūsi veiksmes punktus avansā.

Lauva

Nav izslēgts, ka tu atklāsi sevī vēlmi palīdzēt citiem un it īpaši šodien. Taču neaizmirsti padomāt arī pats par sevi un parūpēties gan par savu veselību, gan labsajūtu.

Jaunava

Daudzām Jaunavām šodien būs paredzēts doties ceļojumā. Visas Jaunavas šodien izjutīs maģisku pieskārienu šai dienai un tas ir brīnišķīgi, jo dzīve kļūst krāšņāka un interesantāka! Sapņi, ko tu redzēsi šonakt, piepildīsies.

Svari

Šodien tev liktenis metīs izaicinājumu – psiholoģisku un pat fizisku. Vēl jo vairāk, kad viss tomēr nokārtosies, tev problēmas var sagādāt draugi. Un viņiem, kā izrādās, bez tavas palīdzības nemaz neiztikt. Tāpēc apbruņojies šodien ar pacietību un sniedz atbalstu visiem, kam klājas sliktāk par tevi.

Skorpions

Šodien aktivizēsies dažās maldinošas situācijas, iespējamas afēras un “viltus spēlētāji”, kas centīsies novest no ceļa daudzus Skorpionus. Galvenais nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus un neticēt solījumiem, ka nauda nāks viegli. Ja tu noturēsies šajā dienā un nenoiesi no ceļa, tad veiksme tevi nepametīs.

Strēlnieks

Iespējams, ka šodien no kolēģiem būs atkarīga arī tava karjera. Tev nevajadzētu pievērst uzmanību baumām un skaudībai, tas nav to vērts. Komunicē ar visiem vienlīdzīgi, neizrādot simpātijas pret kādu izteiktāk kā pret citu.

Mežāzis

Atpūtas diena! Atsakies no visa nevajadzīgā un nemēģina padarīt vienlaicīgi daudzus darbus. Lai izvairītos no dažādām nepatīkamām situācijām, dari lietas, kas tev palīdz atpūsties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Labvēlīga diena ģimeniskām attiecībām. Ūdensvīri var justies vajadzīgi un neaizvietojami. Bet diena pa īstam būs veiksmīga vien tajā gadījumā, ja kopā ar tevi būs vēl kāds – sirdij tuvs un ļoti mīļš cilvēks.

Zivis

Šodien attiecības ar tuviem ģimenes cilvēkiem būs vienkāršas un iepriecinās tevi. It īpaši patīkama būs saskarsme un kontakts ar bērniem. Ja tev ir kādi ienaidnieki vai nelabvēļi, kas traucēja tev dzīvot, vari nomierināties – tuvākajā laikā viņi tev nekaitēs.

LA.lv