Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ļauj vaļu radošajam potenciālam! Horoskops 24.augustam0

Dienas noskaņa

Šodien pastiprināsies intuīcija un radošais potenciāls. Sapņi var būt pravietiski un ļaus mainīt likteni. Ja tu un tavs dzīvesbiedrs šodien secināsiet, ka jūsu savienība ir sevi izsmēlusi, nav vērts ar spēku turēties pie šīm attiecībām. Daudzus gaida veiksmīgi braucieni, kontakti ar ārvalstu lietišķajiem partneriem, tikšanās ar interesantiem un noderīgiem cilvēkiem.

Auns

Šī ir viena no interesantākajām, perspektīvākajām un ražīgākajām augusta dienām. Daudzus Aunus gaida veiksmīgi braucieni, kontakti ar ārvalstu lietišķajiem partneriem, tikšanās ar interesantiem un noderīgiem cilvēkiem. Ja nepalaidīsi garām labvēlīgās iespējas, šī diena var izrādīties liktenīga – pilnīgi iespējama dzīvesvietas maiņa.

Vērsis

Šodien iespējamas veselības problēmas – alerģijas un nervu sistēmas darbības traucējumi (bailes, depresīvs stāvoklis). Neiropatologa konsultācija nenāks par lieku.

Dvīņi

Dvīņiem šodien būs nosliece uz koķetēšanu un flirtēšanu. Iespējami gadījuma sakari. Šodien nav ieteicams sākt jaunus darbus. Var tikai plānot, jo ieplānotais var īstenoties pats.

Vēzis

Personiskajā dzīvē Vēžus piemeklēs problēmas un vilšanās: gan tuvinieki radīs iemeslu satraukumam, gan otrā pusīte visnepiemērotākajā brīdī var sākt skaidrot attiecības. Ja šodien secināsiet, ka jūsu savienība ir sevi izsmēlusi, nav vērts ar spēku censties noturēt “laimes putnu”.

Lauva

Auglīgas būs sarunas, starpniecības darbība, sacensība atnesīs uzvaru. Lai pieņemtu pareizo risinājumu grūtā situācijā, vadies ne tikai no veselā saprāta, bet arī jūtām. Saskarsmē neļauj emocijām gūt virsroku.

Jaunava

Iespējams, ka tu iztērēsi savus ietaupījumus ceļojumam un nemaz to nenožēlosi. Šodien var sākt atveseļošanās kursu – ārstēt endokrīno sistēmu, kaklu, augšējos elpceļus.

Svari

Tevi gaida veiksme tālu komandējumu laikā, it īpaši uz ārvalstīm. Auglīgas būs arī sarunas ar sponsoriem un ārvalstu lietišķajiem partneriem. Droši dodies ceļojumā, komandējumā vai uz mācībām citās zemēs.

Skorpions

Šodien Skorpioni būs viegli aizkaitināmi. Iespējama neapmierinātība ar visu un visiem, pārmērīgs nervu sasprindzinājums, bezmiegs. Ieej siltā dušā, iedzer siltu pienu ar medu. Palūdz tuvam cilvēkam veikt tev plecu locītavu un skriemeļu masāžu.

Strēlnieks

Dienas otrajā pusē pastiprināsies intuīcija un radošais potenciāls. Sapņi var būt pravietiski un ļaus mainīt likteni. Tev reize par visām reizēm jāsaprot, ka bez zināma riska panākumus negūsi.

Mežāzis

Fortūna šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem šodien būs labvēlīga. Liktenis sniegs lieliskas iespējas veiksmīgai virzībai uz priekšu, tostarp naudas lietās. Galvenais – mācēt tās izmantot labiem darbiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien gaidāmas dažādas tikšanās, braucieni, saviesīgi pasākumi un ballītes. Jaunus iespaidus un jaunus paziņas tu novērtēsi augstāk nekā vecos. Neļaujies jauno iespaidu radītajai eiforijai. Tie nedrīkst tev traucēt saskatīt nopietnas jūtas.

Zivis

Nav izslēgts, ka daudzas Zivis kļūdaini uztvers jaunu paziņu kā cilvēku, kas spēj tām pavērt nebijušas perspektīvas. Neuzdod vēlamo par esošo. Tev jāatceras par savu noslieci idealizēt cilvēkus un situāciju.

LA.lv