Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ļaujies sapņiem! Horoskops 16. decembrim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Ja šodien plāno iegādāties svētku dāvanas, centies to darīt radoši: tā iztērēsi mazāk naudas bezjēdzīgiem niekiem un sagādāsi lielāku prieku saņēmējiem. Atceries, ka galvenais ir labas domas un fantāzija, nevis dāvanas cena!

Auns

Pastaiga pirms miega dāvās Auna svaigajai galvai jaunu, ģeniālu ideju. Šodien Auns jutīsies kā kuģis, kas pats nespēj nekur aizpeldēt – bet tas tā būs tikai praktiskajās lietas, domas veidos jaunas sapņu pilis un nezināmu zemju kartes. Ļaujies sapņiem!

Vērsis

Vērši, šī ir jūsu diena, kad vari izteikt visdrosmīgākās vēlmes. Lai kas notiktu, nedrīkst rīkoties steigā, visām darbībām jābūt apdomīgām. Kāpēc? Ja nu tiešām viss piepildās, bet tu neesi kārtīgi noformulējis, ko tad īsti gribi panākt? Var notikt negaidītais!

Dvīņi

Ja Dvīņi jau sen gribēja kādam piezvanīt, bet nevarēja saņemties, šodien noteikti tas jāizdara. Tā būs iespēja uzlabot sašķobījušās un arī uzzināt kaut ko jaunu. Svarīgs ieteikums: nevajag nedomājot ticēt visam, ko dzirdi no paziņām.

Vēzis

Darbs nav vilks, uz mežu neaizbēgs. Šāda devīze vadīs Vēzi visās dzīves jomās. Vēzim ieteicams svētdien izbaudīt “saldo neko nedarīšanu”. Kaut uz īsu brīdi paliec vienatnē, palaiskojies, palasi, pasnaud…

Lauva

Lauvam šodien liktenis varētu dāvāt savedēja lomu – vari iepazīstināt cilvēkus, kuri nākotnē, iespējams, pat izveidos ģimeni. Cilvēki gaida no tevis vairāk nekā tu šodien spēj sniegt, tāpēc ieplāno laiku arī pastaigām vai atpūtai vienatnē.

Jaunava

Jaunavām piemērota diena, lai iegādātos svētku dāvanas. Pat ja tev nav tik daudz naudas, kā gribētos, vari nedaudz palutināt arī sevi un vakarā sarīkot mājas SPA. Tu jau sen to esi pelnījis!

Svari

Svariem svētdien vēlams nodoties kādai radošai nodarbei – vai eglīti jau izrotāji? Varbūt vari pagatavot vēl kādus rotājumus savām rokām vai izcept neparastas piparkūkas? Ja piekritīsi palīdzēt draugam, esi gatavs, ka viņš visu problēmas risinājumu pārliks uz taviem pleciem.

Skorpions

Skorpioniem sācies labvēlīgs periods kādam lielam pirkumam, piemēram, dzīvoklim vai automašīnas iegādei. Šodien vari sākt spert pirmos soļus šī mērķa īstenošanai. Būs vajadzīgs ilgāks laiks, lai to nokārtotu, tāpēc sāc ar aprēķiniem un sarunām.

Strēlnieks

Šodien Strēlnieks būs tuvinieku uzmanības centrā – viņš būs ģimenes prieks un lepnums. Strēlniekam šodien nevajadzētu neko mainīt savā dzīvē, lai pagaidām viss paliek, kā bijis.

Mežāzis

Negaidi, ka kāds novērtēs tavu rīcību, vienkārši turpini darīt to, ko uzskati par vajadzīgu un jūti kā pareizo ceļu. Tad drīz redzēsi pozitīvu rezultātu. Iespējams, svētdiena Mežāzim uzdos kādas mīklas, bet drīz noslēpumi nāks gaismā.

Ūdensvīrs

Mūzika ļoti uzlabos noskaņojumu, ja Ūdensvīru kāda iemesla dēļ pārņēmušas skumjas, tāpēc ieslēdz mīļāko dziesmu un pagriez skaļāk. Ja šodien plāno doties uz kino, izvēlies komēdijas žanru, lai pasmietos un pārslēgtu domas.

Zivis

Neraudi par dažādām situācijām, bet skaties uz tām radoši, ļaujies fantāzijai un risinājums pats ienāks galvā. Neļauj svešiem cilvēkiem domāt tavā vietā. Ja kāds to mēģina, izvairies no saskarsmes, kamēr nebūsi pats pieņēmis lēmumu.

LA.lv