×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
28. marts, 2012
Drukāt

Laukos izmanto degvielas cenu dempingu

degvielas_cenu_tablo2

Lielākie degvielas tirgotāji nereti laukos piemēro dempinga cenas – lielajiem tirgotājiem pilsētā cena ir viena, bet tās pašas kompānijas degvielas uzpildes stacijās (DUS) laukos maksa ir zemāka un pat par četriem santīmiem litrā, intervijā biznesa portālam “Nozare.lv” norāda Degvielas tirgotāju un ražotāju savienības (DTRS) prezidents Sergejs Semjonovs.

Viņš skaidro, ka ir arī zināmi gadījumi, kad lauku apvidos degvielas cena lielu degvielas tirgotāju degvielas uzpildes stacijās bija vienāda ar vairumtirdzniecības cenām, par kurām šie paši lielie degvielas tirgotāji pārdeva degvielu mazajiem tirgotājiem.

“Jebkurā gadījumā Latvijas degvielas tirgotājiem nav ārzemju mammas, kas vienmēr var piebarot un jāpaļaujas tikai uz saviem spēkiem,” uzsver Semjonovs.

Degvielas tirgotāju un ražotāju savienības galvenie mērķi ir veicināt degvielas tirgotāju un ražotāju kopējo interešu ievērošanu, veicināt degvielas tirgus attīstīšanu, aizsargāt legālu naftas produktu tirdzniecību Latvijas iekšējā tirgū. DTRS ir dibināta 2003.gadā, un tajā ir apvienojušies 13 uzņēmumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+