Laukos
Bizness

Lauksaimniecības datu centrs izsludina nodaļas vadītāja vietnieka amata vakanci Ciltsdarba nodaļā0

Lauksaimniecības datu centrs izsludinājis konkursu uz ierēdņa amatu – Ciltsdarba nodaļas vecākais referents, nodaļas vadītāja vietnieks, liecina sludinājums oficiālajā vietnē “Latvijas Vēstnesis”.

Tajā teikts, ka amata kandidāta darba pienākumi būs sekojoši: darbs ar ganāmpulku un dzīvnieku reģistru, pārskatu gatavošana sadarbībā ar ciltsdarba organizācijām un dzīvnieku audzētājiem, liela apjoma datu analīzes veikšana, informatīvus ziņojumu gatavošana valsts un ārvalstu ciltsdarba organizācijām par dzīvnieku pārraudzību un vērtēšanu.

Kā prasības amata kandidātam noteiktas augstākā izglītība lauksaimniecības zinātnē (ar kvalifikāciju lopkopībā vai ciltslietu zootehnikā) vai veterinārmedicīnu, zināšanas par ciltsdarbu, par valsts pārvaldes darbības principiem.

Amata pretendentam tiek piedāvāts atalgojums no 745 eiro līdz 820 eiro pirms nodokļu nomaksas atbilstoši attiecīgai ierēdņa amata kategorijai.

Dzīvesgājuma apraksts un pieteikuma vēstuli ar norādi “Vakance – Ciltsdarba nodaļas vecākais referents, nodaļas vadītāja vietnieks” jānosūta 20 dienu laikā no publikācijas izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Lauksaimniecības datu centrs ir Zemkopības ministrijas padotībā esoša tiešās pārvaldes iestāde un nodrošina valstī vienotu informācijas datubāzi par dzīvniekiem un lopkopības nozari

LA.lv