Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
4. jūlijs, 2014
Drukāt

Lauksaimniecības komiteja neinteresē (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Eiropas Parlaments (EP) vakar apstiprinājis komiteju sastāvus, līdz ar to atbildības jomas sadalījuši arī astoņi Latvijas deputāti parlamentā.

Kā informē EP Informācijas biroja Latvijā vadītāja vietas izpildītāja un preses sekretāre Marta Rībele, visplašāk Latvijas deputāti būs pārstāvēti Ārlietu komitejā, kur darbosies Sandra Kalniete (“V”), Andrejs Mamikins (“Saskaņa”) un Iveta Grigule (ZZS), Budžeta komitejā darbosies Valdis Dombrovskis (“V”), bet Starptautiskās tirdzniecības komitejā – Artis Pabriks (“V”). Tatjana Ždanoka (LKS) būs Nodarbinātības komitejas un Lūgumrakstu komitejas locekle, Krišjānis Kariņš (“V”) turpinās darboties Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komitejā, savukārt Roberts Zīle (NA) – Transporta komitejā. Grigule bez Ārlietu komitejas darbosies arī Drošības un aizsardzības apakškomitejā.

Deputātu sadalījumu komitejās ierosina EP politiskās grupas, pamatojoties uz pašu deputātu izrādīto interesi. Deputātu sadalījumam komitejās ir proporcionāli jāatspoguļo EP politiskais sastāvs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nevajadzēja nu gan Kalnietes bildi likt, bet gan zaļās Grigules, kurai nu toč vajadzēja lauksaimniecības komitejā sēdēt!!!!

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+