Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
28. jūlijs, 2014
Drukāt

Lauksaimniecības SIA “Linas Agro” attīstībai saņem 30 miljonus eiro

Foto: LETAFoto: LETA

Eiro banknotes.

Lauksaimniecības SIA “Linas Agro” – “AB Linas Agro Group” holdinga meitas uzņēmums – sava biznesa attīstībai Latvijā refinansējis esošās saistības un saņēmis papildu finansējumu turpmākai attīstībai.

Kā informē “SEB bankā”, kredītlīniju apgrozāmiem līdzekļiem 30 miljonu eiro apmērā piešķīrušas Latvijas “SEB” un “DNB” bankas kopīga aizdevuma ietvaros. Finansējums nodrošināts vienādās daļās – 15 miljonu eiro apmērā no katras bankas.

“AB Linas Agro Group” klāsta, ka “Linas Agro” Latvijā strādā kopš 2003. gada un paplašina darbību tiktāl, ka turpmākai biznesa attīstīšanai nepieciešams atbilstošs apgrozāmo līdzekļu finansējums.

Divu banku sniegtais aizdevums 30 miljonu eiro apmērā ļaus uzņēmumam veiksmīgi sasniegt 2014./2015.gada finanšu plānus un palielināt savu tirgus daļu graudu, minerālmēslu, augu aizsardzības līdzekļu un sēklas materiālu tirdzniecībā Latvijā, piebilst kompānijā.

Tikmēr “SEB bankas” Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Kristaps Strazds uzsver, ka lauksaimniecības nozare vienmēr bijusi ļoti svarīga Latvijas tautsaimniecībai, un “SEB banka” ir stabils šī sektora atbalstītājs – apmēram 10% no bankas korporatīvā kredītportfeļa piešķirti lauksaimniecības uzņēmumiem.

“Pozitīvi skatāmies uz lauksaimniecības sektoru un redzam lieliskas perspektīvas šajā nozarē strādājošiem uzņēmumiem gan Latvijas, gan starptautiskajā tirgū,” piebilst Strazds.

Graudu un sēklu ražošanas uzņēmums SIA “Linas Agro” ietilpst AB “Linas Agro Group” holdingā, kas strādā lauksaimniecības nozarē un nodarbojas ar minerālmēslu un sēklu pārdošanu, kā arī graudaugu un citu lauksaimniecības produktu ražošanu un tirdzniecību.

Šobrīd holdings AB “Linas Agro Group” apvieno 35 uzņēmumus Lietuvā, Latvijā, Igaunija un Dānijā. Uzņēmums nodarbina vairāk nekā 2260 darbiniekus. No 2010. gada “Linas Agro Group” iekļauts “NASDAQ OMX” Viļņas biržas oficiāla sarakstā.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+