×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
28. augusts, 2013
Drukāt

Lauksaimnieki asi kritizē eiro ieviešanas kampaņu

LETALETA

Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) biedri trešdien sēdē asi kritizēja īstenoto eiro ieviešanas informēšanas kampaņu un aktivitāti “Godīgs eiro ieviesējs”, aģentūra BNS uzzināja sēdē.

 

Uz padomes sēdes bija ieradušies pārstāvji no eiro ieviešanas kampaņas, kā arī projekta “Godīgs eiro ieviesējs”, kas aicināja LOSP biedrus pievienoties aktivitātei.

Savukārt LOSP biedri norādīja, ka konkrētās aktivitātes ir bezjēdzīgas un lieka valsts naudas tērēšana, jo lēmums par eiro ieviešanu jau pieņemts un tāpat valūtas konvertācijai būtu jānotiek pēc oficiālā kursa.

Padomes biedri atzīmēja, ka ir neloģiski aicināt uzņēmējus no 1.janvāra, kad tiks ieviests eiro, necelt cenas, ja tajā pašā datumā palielinās minimālā alga, kas liks uzņēmējiem to iekļaut cenās.

LOSP biedri arī kritizēja aktivitātes “Godīs eiro ieviesējs” formātu, uzsverot, ka “daži uzņēmumu būs godīgi par citiem, jo līmē pie durvīm “Godīgs eiro ieviesējs” uzlīmi”.

Latvija eiro ieviesīs no 2014.gada.

LOSP ir Latvijas lielākā nacionālā līmeņa lauksaimnieku konsultatīvā padome, kas iesaistās Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstības politikas veidošanā un īstenošanā sadarbībā ar valsts likumdevējiem, valsts pārvaldes institūcijām, Zemkopības ministrijas un citiem sociālajiem sadarbības partneriem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+