×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
25. decembris, 2013
Drukāt

“Lauku ceļotājs”: labo laika apstākļu dēļ šis gads lauku tūrisma mītnēm ir bijis veiksmīgs

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Lauku tūrisma asociācijas "Lauku ceļotājs" prezidente Asnāte Ziemele piedalās Baltijas dabas tūrisma konferences preses konferencē.

Labo laika apstākļu dēļ šis gads lauku tūrisma mītnēm ir bijis veiksmīgs, aģentūrai BNS teica Latvijas lauku tūrisma asociācijas “Lauku ceļotājs” valdes priekšsēdētāja Asnate Ziemele.

“Nevar teikt, ka šajā gadā lauku tūrisma mītnēm ir klājies slikti. Pat otrādi – gads ir bijis veiksmīgs un viens no galvenajiem faktoriem, kas to ir nodrošinājis, ir labie laika apstākļi. Viesu māju apgrozījums un tūristu pieplūdums šogad, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, pieauga par 15%,” sacīja Ziemele.

Viņa norādīja, ka tāpat pozitīvu iespaidu uz lauku tūrismu atstāja tas, ka līdz ar krīzes beigām ir pieaudzis cilvēku optimisms un viņi atļaujas vairāk tērēt izklaidei.

Ziemele arī atzīmēja ka šā gada tūrisma mītņu darbību nav ietekmējuši kādi nepārdomāti vai līdz galam neizsvērti politiķu lēmumi.

“Lauku ceļotājs” ir profesionāla lauku tūrisma asociācija, kas dibināta 1993.gadā. Pašlaik asociācija apvieno 289 lauku tūrisma uzņēmējus un citas lauku tūrismā ieinteresētās personas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+