×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
10. marts, 2017
Drukāt

Lauku grants ceļu stāvoklis katastrofāls. Piedāvā to uzlabot, ceļus sašaurinot (8)

Kadrs no videoKadrs no video

Kā viens no variantiem lauku ceļu stāvokļa uzlabošanai ir to sašaurināšana, jo tādējādi krietni vien samazinātos izmaksas to uzturēšanai kārtībā, vēsta TV3 ziņas.

Tajā pašā laikā cerēt uz būtiskiem grants seguma ceļu uzlabojumiem tuvākajā laikā nav pamata. Satiksmes ministrijā piektdien, 10. martā, norisinājās Ceļu satiksmes drošības padomes sēde, kurā kārtējo reizi tika akcentēta nepieciešamība atjaunot autoceļu fondu.

Ceļu satiksmes drošības padomes sēdē šogad īpaša uzmanība tika veltīta tieši grants ceļu bēdīgajam stāvoklim. Iedzīvotāju neapmierinātība ar bedrainajiem un izdangātajiem lauku ceļiem šogad ir īpaši liela.

Skarbo situāciju apliecina arī nozares atbildīgo apkopotie dati – labā stāvoklī šobrīd ir vien 8% grants ceļu, 50% ir apmierinoši, savukārt kā slikti tiek raksturojami 42% grants seguma ceļu. Viskritiskākā situācija ir tieši ziemā.

Tomēr grants ceļu problēmas nav pēkšņas, tās milzušas gadiem ilgi. Turklāt arī prognozes nav iepriecinošas, ja vien netiks atrasta nauda grants ceļu nopietnam remontam.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Pa grants ceļiem brauc ari lielā lauksaimniecības tehnika . Par to arī kāds domā? Tātad tagad arī pa sašaurinātajiem ceļiem.

 2. profils@inbox.lv Atbildēt

  MUĻĶU zemē viss ir kārtībā un rullē kā pa cūku taukiem.
  Gandrīz. Jo, diemžēl – ir tomēr arī dažas sīkas problēmas.
  Bet, par laimi – tās ir tikai divas:

  1. Totāli MUĻĶI ( t.sk. “universālspecs” .. un taml. “ceļu sašaurinātāji” ).
  2. Draņķīgi (NE)ceļi, ko totālā bezjēgā “kreatīvi inovatīvi” sačakarē totāli MUĻĶI.

  Bet citādi – viss rullē pa košo šajā MUĻĶU zemes SILES “valsts” parodijā “eurolatvānijā”.

 3. Padomju laikos, cīnoties par aramzemes platībām, aizara visus grāvjus gar ceļa malām, aizbēra notekas, vai ielika tās nevietā, kur ūdens netek. Grants kārtu neatjaunojot regulāri, tāds ceļš lietus laikā kļūst arī par upes gultni, un pārējais jau ir sekas. Ceļiem ir divi ienaidnieki – ūdens un finansu ministrija.

 4. gudrais muļķis Atbildēt

  Lai valdība iet pensijā…

 5. nu jaa pensiju naudu briesmigie shemotaji grib notralinat

 6. Kautkā nerūmējas galvā par to sašaurināšanu..,kas tas ir par zvēru??Brauksim pa vienvirziena vai?

 7. Kādas muļķības ka naudas nav.Lai mūsu miljonāri latvenergo,Latvijas meži,Rīgas brīvosta un paŗējie lielie partiju sponsori noziedo šo naudu ceļiem.Sadales tīkli tāpat brauc un tos bojā,tāpat izvedot baļķus no mežiem.Lai Dūklavs nomazina tos EpunLeP un vēlkaut ko .deputāti atsakās no saviem papildu līdzekļiem.miljoni griestos.Tāpat ministri no saviem n ekur nederīgiem padomdevējiem.Ja ministrs tik švaks ka vajaga 10 padom devējus lai iet mājās un lieki nedeldē krēslu.Tāpat Air Baltik un banku Rimševics samazina savas algas un n oziedo tautas labā

Draugiem Facebook Twitter Google+