×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
6. jūnijs, 2016
Drukāt

Laulāts pāris iedzīvojies uz prostitūtu rēķina; lieta nonāk tiesā (3)

Foto - arhīvs.Foto - arhīvs.

Ilustratīvs foto.

Prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu, kurā par sutenerismu tiek apsūdzēts laulāts pāris, informēja Ģenerālprokuratūras pārstāve Kristīne Sutugina.

Rīgas pilsētas Centra rajona prokuratūras prokurors šā gada 27. maijā tiesai nodevis krimināllietu, kurā pie kriminālatbildības saukts kāds laulāts pāris par to, ka personu grupā iedzīvošanās nolūkā izmantoja sievietes, kuras nodarbojas ar prostitūciju, tas ir, nodarbojās ar sutenerismu, kopīgi kontrolējot un vadot seksuālo pakalpojumu sniegšanu masāžas salonos, slēpjot seksuālo pakalpojumu sniegšanu (erotisko masāžu) aiz eksotiskās vai relaksējošās masāžas.

Saskaņā ar apsūdzību, lai īstenotu noziedzīgo nodomu, kas vērsts uz sutenerisma izdarīšanu iedzīvošanās nolūkā, laika posmā no 2010.gada līdz 2015.gada 2.septembrim tika noīrētas attiecīgas telpas, izveidoti un nodrošināta vairāku erotiskās masāžas salonu darbība, tostarp noslēgti fiktīvi darba līgumi ar darbiniecēm un fiktīvi telpu nomas līgumi.

Iepriekš norādīto erotisko masāžas salonu pakalpojumus apsūdzētās personas reklamēja kādā interneta vietnē, informatīvajos bukletos un izdalot vizītkartes.

Erotisko masāžas salonu darbinieces, kuras sniedza klientiem seksuālus pakalpojumus par maksu, iegūto peļņu dalīja uz pusēm ar apsūdzētajiem.

Apsūdzētās personas sauktas pie kriminālatbildības pēc Krimināllikuma 165. panta otrās daļas.

Ar apsūdzētajām personām ir noslēgtas vienošanās par vainas atzīšanu un sodu.

Rīgas pilsētas Centra rajona prokuratūras prokurors nosūtījis ierosinājumu Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai minēto vienošanos apstiprināšanai.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kapitālisms. Kā var, tā rauš naudu.
    Ar ko labāki tie uzņēmēji, kuri samaksā minimālo, vai vispār neko ?
    Tos aiz restēm pat netaisās likt !

  2. Tik neparasti ka gribas teikt ,NESAMAKSĀJA POLICIJAS KURATORAM vajadzīgo un te nu IR ! Ja tā godīgi tad Attiecīgam POLICIJAS departamantam javeic uzsaukums PILSOŅIEM ziņot par šādu iestādijumu atrašānās koordinātēm! Atklātos liela AMERIKA.

    • Nevajag nemaz nekādu uzsaukumu. Pietiktu, ja policija reizi pa reizei ieskatītos ss.lv sadaļā “vispārēja relaksējoša masāža”.

Draugiem Facebook Twitter Google+