×
Mobilā versija
Brīdinājums -8.5°C
Diāna, Dina, Dins
Sestdiena, 24. februāris, 2018
12. novembris, 2016
Drukāt

Lauleņu ķīviņš pārsteidz pat policiju (2)

Rīgas pašvaldības policijaRīgas pašvaldības policija

Ģimenes konflikts sabiedriskajā transportā beidzies ar izsistu logu.

Valsts policija ceturtdien pēcpusdienā saņēma izsaukumu uz Biķernieku ielu. Likumsargiem tika ziņots, ka sabiedriskajā transportā ir izcēlies skaļš konflikts starp kādu jauniešu pāri.

Likumsargi nekavējoties reaģēja uz izsaukumu un ieradās notikuma vietā, taču liels bija viņu pārsteigums, kad ieraudzīja izsistu transportlīdzekļa logu. Kā likumsargiem izdevās noskaidrot, tad 1995.gadā dzimusi jauniete dusmās gribējusi pabaidīt savu vīru ar drošības āmuriņu, bet tas padevies visai neveiksmīgi. Sieviete, vicinot vīram gar degunu šo āmuru, trāpījusi pa transportlīdzekļa kreisās puses sānu logu, kā rezultātā izsitot tā stiklu.

Likumsargi abus laulātos aizveda uz policijas iecirkni, kurā tika konstatēts, ka 1995.gadā dzimusī jauniete jau iepriekš nonākusi policijas redzeslokā par zādzību.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kādam gan ir jābūt idiotam, lai sāktu procesu par tīšu mantas bojāšanu!!!? Kur ir subjektīvā puse, te jau nodoms nebija izsist stiklu, bet nobaidīt čomu, tikai netīšām, aiz neuzmanības logu izblieza……. Tātad, civiltiesiski atlīdzināmi zaudējumi….

Draugiem Facebook Twitter Google+