×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
2. decembris, 2016
Drukāt

Laulības ar musulmani: latvietes ir ļoti apmierinātas ar savu izvēli (34)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Islāms ir otra lielākā reliģija pasaulē, tam tic gandrīz ceturtā daļa planētas iedzīvotāju. Tā ir vadošā reliģija 50 pasaules valstīs ar dažādu kultūru un iedzīvotāju nacionālo sastāvu, islāmam ir vairāki novirzieni. Taču nebūt visi musulmaņi ievēro dzīvesveidu, kādu viņu reliģija liek. Tātad musulmaņi ir tieši tādi paši kā pārējie cilvēki – ļoti dažādi. Gan labi, gan slikti. Taču kurš gan labāk zinās to, kā ir būt kopā ar musulmani, ja ne musulmaņu sievas un draudzenes. Tāpēc aicināju uz sarunu vairākas ārzemēs dzīvojošas latvietes, kuras ir ļoti apmierinātas ar savu izvēli. Te gan jāpiebilst, ka uz interviju neizdevās pierunāt nevienu latvieti, par kuru bija zināms, ka viņas laulība ar musulmani ir neveiksmīga. Par neveiksmīgajiem gadījumiem, pirmkārt, krišanu fiktīvu laulību tīklos, stāsta Inguna Mieze. Viņa ir viena no tiem cilvēkiem, pie kuriem Īrijā aprēķina laulību upuri meklē palīdzību.

 

Musulmanis no Indijas – gādīgs tētis latvieša pamestajiem bērniem

Kristīne Veisberga-Khalifa ir četru bērnu māmiņa, dzīvo Mančestrā un ir precējusies ar musulmani Jasu no Indijas. Viņi abi kopā bieži vien palīdz tiem, kuri tikko atbraukuši no Latvijas, un prāto, ka, iespējams, varētu atsaukties Latvijas vēstniecības Lielbritānijā aicinājumam par audžuģimeņu tīkla veidošanu Anglijā. – Laikam jau piecpadsmit gadi skolotājas profesijā ir atstājuši savu zīmogu, gribas strādāt ar bērniem, – smejas Kristīne, taču, izdzirdot viņas stāstu, atliek brīnīties par to, cik vienā cilvēkā var būt daudz spēka izturēt negaidītus dzīves triecienus, un par spīti visam sākt atkal no jauna.

– Kā nokļuvi Anglijā?

– Aizbraucu bērnu dēļ. Man bija brīnišķīgs vīrs, paldies viņam par 18 ideālas laulības gadiem! Auga bērni, auga vajadzības, un tad viņš aizbrauca uz Londonu strādāt celtniecībā. Pēkšņi ar viņu kaut kas notika, to es nesaprotu, to nesaprot neviens no mūsu ģimenes draugiem! Vīrs aizgāja tā vienkārši – piezvanīja pa telefonu un pateica: viss. Manis nav. Un viņš vairs nesazinājās ne ar bērniem, ne mani, ne ar saviem vecākiem. Viss bruka, viss juka. Man iestājās depresija, sapratu, ka tas kāršu namiņš ir sabrucis. Un tad vai nu tu grimsti, vai ņem sevi aiz apkakles, sapurinies un saproti, ka tev ir četri bērni, kādam par viņiem jārūpējas. Skolotājiem vasarā ir trīs mēneši brīvi, un man viens paziņa saka – tikko viens cits atteicās braukt uz Angliju, uz ābolu lauku, vai negribi? Man bērni uz skolu jāpalaiž, kā es negribu – protams, gribu! Un tā es aizbraucu, vasaru nostrādāju un sapratu, ka ir iestājies kaut kāds lūzums. Vienkārši nevarēju atgriezties skolā. Saimnieks Anglijā piedāvāja pastrādāt vēl, domāju, kāpēc ne. Kad atbraucu Ziemassvētkos mājās, apjautu, ka man vajag to plašumu, ka esmu te tā kā par ilgu iesēdējusies, man vajag ko jaunu. Un domubiedru grupā draugos viens puisis saka – brauc uz Mančestru, pilsēta liela, bez darba nepaliksi. Kamēr brauksi, tikmēr tev atradīšu istabu. Pavisam svešs puisis! Un es braucu, viņš patiešām bija atradis istabu, darbu sameklēju nedēļas laikā viesnīcā. Un tā esmu šeit jau trīs gadus.

Bijušais vīrs nemaksā nevienu kapeiku bērniem, to vīramāte ļoti pārdzīvo, es viņu mierinu, ka viss kārtībā, viņa pati palīdz, cik nu var.

– Kā indiešu vīrs satiek ar taviem bērniem?

– Viņš rūpējas par viņiem kā par savējiem, arī bērni viņu ļoti mīl. Jass prot piecas valodas, drīz runās arī latviski! Kādreiz mēs ar meitu klusiņām varējām sačukstēties, tagad tas vairs neizdodas, Jass jau saprot. Mājā runājam latviski un angliski, dažkārt viņš man pārmet, ka neko nemāku viņa pudžerati valodā. Bet tā ir ļoti… grūta! Viņš patiešām ļoti cenšas iemācīties latviski, atkārto vārdus ar lielu interesi. Tad, kad Jāņos pirmo reizi brauks uz Latviju, grib runāt latviski. Ļoti vēlas redzēt, kā ir Latvijā, jau tagad saka – man tur patiks. Viņam te apkārt ir latviešu cilvēki, un viņš jau to cilvēku dēļ saka – man patīk!

– Jūsu abu draugi arī ir spējuši jūs pieņemt?

– Mums apkārt nav neviena tāda aizspriedumaina, kaut kā visi gadījušies pretimnākoši un saprotoši, arī Latvijā mana ģimene noskaņota pozitīvi.

– Vai indieši ir karstgalvīgi?

– Jass ir ļoti mierīgs. Viņš saka – tā ir tava dzīve, kas ir jāizdzīvo. Vienu dienu mēs esam laimīgi, vienu dienu ne tik ļoti. Tā mums ir kā mācība. Viņš nekad nav dusmīgs, neuztraucas. Mēs pa šiem diviem gadiem neesam ne reizi strīdējušies!

Ja man kā sievietei dažkārt velk uz kašķi, tad viņš zina, kā nogludināt. Viņš ļoti reāli skatās uz lietām, zina, ko grib, ļoti pedantisks. No sākuma tas mani šausmīgi kaitināja, bet nu jau esmu pieradusi. Ja man kāds pateiks, ka indieši ir nekārtīgi un netīrīgi, tad vajag redzēt šito perfektumu! Mēs, Rietumu civilizācijas pārstāvji, neesam tik perfekti.

– Cik vecs ir Jass?

– Viņš ir jauns, 31 gads!

– Vai drīkstu jautāt tavu vecumu?

– Jā, 38!

– Vai jūtat gadu starpību?

– Vienu dienu runājamies, viņš saka – man ir draugs, kurš ir vecāks par savu sievu 20 gadus. Es atkal – bet tas ir vīrietis! Viņš saka, nu nav nekādas starpības, ja es tevi tik ļoti mīlu, tad tu varētu būt arī 20 gadus vecāka! Viņš neuzskata, ka vecums ir šķērslis attiecībām, nē, pilnīgi nē. Tas nāk no ģimenes. Viņš ļoti respektē savu mammu, ļoti! Un ir tāds, pateicoties savai mammai. Visi viņa brālēni ir tieši tādi paši, ģimene ir pirmajā vietā, bērni, sieva…

Pievienot komentāru

Komentāri (34)

 1. Ir tikai viena problēma. Muslimu sievas nedrīkst NEKAD un NEKO sliktu teikt par vīru, viņa radiem un ģimeni. Tāpēc jau ir šāda medaina dzīves ainiņa atspoguļota. Citādi – bijušajai učenei būs vāks.

 2. Izsvilptie globalisti sparīgi bāž savu izsvilptās politikas – Eiropas tautu iznicinašanas reklāmu kamēr vēl nav aizvākti. No šitās uzbāzības jau vēmiens nāk.
  Par to itkā mums nebūtu jāuztraucas. Mums ir jauztraucas par vienu – cik liels % mūsu tautā ir nenoturīgo, kuriem nav pašiem sevis apziņas un veselīgas pretestības pret šādu iznicināšanas politiku.
  Neesam nekad tikuši stipri mācīti pasaizsardzību – ar svešiem nepīties un audzēt savu tautu. Cik nu nāk no pašiem.
  VECāKI, AUDZINIET SAVUS BēRNUS!

 3. Viss ixklausījās jauki līdz ieraudzīju bildē to Jasu. Tāds augumā maziņš niekablis, tiešām puika vēl salīdzinot ar sievieti blakus, es pat teiktu, ka gadu starpība izskatās tiešām uz 20 (25 un 45). Vai tiešām sieviete spēj tādā saskatīt vīrieti? Laikam jau izmisums katastrofāls.

 4. Tās vairs nav latvietes un pietiek publicēt šito muslimu propagandu!

 5. Labāk godīgs musulmanis , nekā latviešu cūka kas pamet bērnus. Tā kā viņi ciena sievietes un ģimeni , jums latvju dzērāji un dižpisēji jāpamācās!

  • vai tu mājasdarbus rītdienai esi sagatavojis, ka te spamo jēlības ?
   Sivēns esi tu !
   Vari neslēpties zem sieviešu nika.
   Jeb esi zilais ?

 6. Izvēle kā karogā rakstīta: sveša zeme apakšā, sveša tauta virsū; pa vidu plāna kārtiņa latvietības …

 7. Kapec nav nevienas intervijas ar virieti kurs apprecejis musulmanieti?

  • Tāpēc, ka tas nav iespējams. Musulmaņu sievietes drīkst precēties tikai ar musulmaņu vīriešiem. Ja precas ar musulmaņu sievieti, vīerieti vienīgais variants ir pašam pieņemt islamu.

  • Manuprāt tas ir vēl daudz postošāk. Jo vairāk ir sieviešu. Ja gribam, lai visām latviešu siev. dzimtu bērni no latviešu vīr. ir jāievieš divsievība, bet latviešu vīriešu jau tā ir iztrūkums. Līdz ar to tas ir vēl smagāks trieciens pa mūsu genofondu.
   (nez vai mēs varam atļauties domāt ar p-pi, ja gribam dzīvot)

 8. Ak, meitenes , meitenes, pārņem skumjas……….

 9. Nu emmas taču!

 10. neapmelojiet latviešus !!! Atbildēt

  LATVIJIETES
  nevis
  latvietes !!!!

 11. Esmu ar amerikāni un esmu laimiga. Mācas latv vsl ir mīļs jautrs un īsts džentlmenis. Smagi strādā un es lepojos ar viņu un viņš ar mani. Kaut kam piekritu ko viņas teicu kaut kam nē! Bet latviešu virieši latvietes nenovērtē un var dirsties un dusmoties bet tas tikai vēl vairāk atbaidīs. Un lai jau vārās savā sulā bet ja es pastāvigi stradaju un dzivoju tad negribu lai mans vīrietis pilnigi po par nakotni un nedomā par karjeru. Viņam jābūt veiksmīgam un vīrišķīgam. Tad neviena sieviete viņu neapdraudēs. Latvijā čaļi izvēlas blondas Just klubu meitenes jo veiksmigas sievietes vinus pataisa par lielakiem bīberiem lol un tad sūdzas ka viņām naudh vajag un nestrādā- jā jo fake pupiem vajag naudu vecīt. Visu gaišu !

  • Jā tikai ir viens sīkums. Ja mēs domājam tikai par sevi, mes labprātīgi pašiznīcinamies kā muļķi. jūsu laime ilgs pārdesmit gadu, nu teiksim 50.. un tad mūsu vairs nebūs. Bet ja aiz mums latviešu sievietēm nepaliek bērni latvieši, musu dzīvēm pa lielam nav jegas dziļakā nozīmē kā tikai patikami pavaditi tie pāris gadu desmiti – tajā, ka turpinam savas dzimtas, tradicijas, tautas.
   Tādēļ divejadas sajutas. Priecājos, ka labi jūtaties, bet skumstu par tautas dzīvā spēka zaudējumu.

 12. PISS OFF!!! Globālisti.
  atpisieties.
  Viņus vajag neitralizēt. Tak nāk auguma ar savām d..bilajam reklāmām un nedod mieru dzīvot.

 13. Piekritu bū tas ir stulbi! tas ir kas lidzigs ka viendzimuma seksa piekriteji slavina un grib slavinat pa visu pasauli savu orentaciju. Tacu visi mes esam tikai cilveki, cilveki ar savam gaisam, tumsam pusem! Lai jauks vakars visiem!

 14. Labs tas teikums ir musulmani un parasite cilveki! Jautajums ronas pats no sevis. Musulmani nav cilveki ? Ta ir ipasa cilveku suga?

 15. Shiis sievietes ar noticeja… redzees kas buus talaak. Un redz cik negodigs pakistanietis- vai pirmam katram vispirms nebij japasaka ka vinam jau ir 1 sieva? Tas jau parada ka neciena sievietes ,sievas.
  Man ar bij piedavajums preceties fiktivi ( ar nepazistamu)bet es pat tadu domu nepielavu.

 16. Anglija — bīstama vieta Atbildēt

  “Vīrs aizgāja tā vienkārši – piezvanīja pa telefonu un pateica: viss. Manis nav. ” Iekrita melnajā caurumā, bet pamestā sieva iekrita indieša apkampienos.

 17. idiotisma kalngals.Tas ir istas maurenes,kas precaas ar mu…….mu.Vi cik jauka dziive,melna trekna gara pipele katru naksti,blad.Riebjas tadi raksti,uz ko maaca shada veida prostitutas Ka likvideet latvietibu.Ista mauka,vairaak nekas.

  • Njaaa varu iedomaties kads tu esi vecis xD taa kaa lielaja dalja latviesu. Ok noteikti nericu musulmaniem un ta nerisketu bet arzemnieki loti novertē cik latvietes skaistas un stradigas un gatavot māk 🙂 jautras un gultā labas.. piem amerikāņi totāli. Latviešu vīr. Nezin kas ir milestiba. Ka sievieti lutinat- un tikai savu sievieti. Vienreiz par to stastiju latviešh puisim- un viņš man piekrita. Kad 90% strīdas pretī zinu ka patiesiba sāp

  • Pretīgi un nožēlojami — šādi pārdot savu tautu, māti , tēvu , brāļus un māsas !!! Izteikts globālistu rakstelis !!!!

 18. Šeit ne vārda psr to kā muslimi bērnus zog. Acīmredzot tas vel tikai priekšā.

 19. Latvietēm asu izjūtu aptrūcies? Kā būtu ar kinžalu pēpusē vai feijerverķi Lielvārdes jostā?

 20. tas ir līdz brīdim, kad tēvainim – musulmanim smadzenēs kaut kas saiet “pa īso”, pēkšņi allāhs liek viņam nogalināt neticīgos, un tad labākajā gadījumā šī paliks atraitne, sliktākajā gadījumā – pašai liks uzvilkt džihāda jostu, kas ir interesanti, ikviens līdz “b-u-u-u-m-m !!!” dzīvojis klusi un saticīgi un pasaulei nav lielījies par saviem nodomiem

 21. Ļoti interesanti, ka abas dāmas, kas dalījās ar savu dzīves stāstu ir parastas, pelēkas lauku peles, kuram aplidošana laikam skaitās tad, kad tev vīrs no RIMI ēst atnes maisiņā. Pašai tik jāpagatavo. Nožēlojami zemi standarti 🙁 Ļoti žēl tās meitenes. Jo agri vai vēlu viņas sapratīs, ka ir zem tupeles, zem vidusmēra un nekad no tā vairs neizmuks.

 22. Tās vairs nav piederīgas mūsu tautai.

Draugiem Facebook Twitter Google+