×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
19. decembris, 2016
Drukāt

Laulības realitāte jeb ko precētie nekad nepublicē soctīklos

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Sociālajos medijos no precētiem pāriem mēs visbiežāk redzam bildes, kur viņi vai nu ar kaut ko grib izrādīties, vai arī fotografē savus bērnus, bet, ko no savas laulības dzīves viņi sociālajos medijos noklusē?

Ja ieskatīsimies vērīgāk viņu sociālo tīklu lapās, redzēsim, ka viņi visdrīzāk piedalās loterijās, kur var laimēt dažādas bērnu lietas vai dažādus dārgus gadžetus, vai biļetes uz ģimenes pasākumiem.

Turpat arī atradīsim dažādas atziņu bildes, kur ir pamācības kā pareizi dzīvot laulībā vai audzināt bērnus.

Diezgan dīvaini, ka viņi publicē tikai visas laulības gudrības un glancēto pusi, nemaz nepadaloties ar ziņām, kas vēsta par laulības patieso realitāti!

1.Strīds ir māksla
kad divi cilvēki dzīvo kopā, viņi gribot negribot kādā brīdī sastrīdēsies. Un visdrīzāk sastrīdēsies par vissīkākajām un nenozīmīgākajām lietām…. Māksla ir strīdu beigt nonākot pie kopsaucēja un aizmirstot par to, pretējā gadījumā sadzīvot nebūtu iespējams! Neviens taču savus strīdus nepublicē, ne tā?

2.Kopīga došanās pie miera nāk kopā ar savu skaņu celiņu
bildes, kur pāris gultā ir cieši apskāvies un dodas gulēt nudien neatbilst patiesībai. Dzīvē, pāris nekautrējās viens no otra un var palaist gāzes vai atraugāties. Gulēt patiesībā dodas katrs savā noteiktajā gultas pusē un apskāvienā guļ gandrīz tikai ziemas laikā. Te tev nu bija skaistās bildes!

3.Dziļas sarunas līdz aizmigšanai
Šī varbūt ir taisnība, taču visbiežāk gan aizmieg tikai viens, kamēr otrs vēl turpina dziļo sarunu… Lūk, tādas ir vakara pasaciņas, kad esat precējušies!

Avots: lifehack.org

zeltene_jauna

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+