Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
27. novembris, 2014
Drukāt

“Lauma Lingerie” veļu tirgos arī Āfrikā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Turpinot paplašināšanos, viens no vadošajiem veļas ražotājiem Baltijā “Lauma Lingerie” atklājis ceturto zīmola franšīzes veikalu ārpus Eiropas robežām – tas atrodas Āfrikā, Ugandas galvaspilsētā Kampalā, liecina uzņēmuma informācija.

Jaunais, 58 kvadrātmetru plašais veikals atrodas pašā pilsētas sirdī, “Nakumatt Oasis” iepirkšanās centrā, un par godu tā ienākšanai sestdien organizēta modes skate, kurā vietējo mediju pārstāvji, korporatīvie klienti un modes dāmas novērtēja Latvijā tapušo veļas modeļu dizainu un kvalitāti.

Viena no jaunā “Lauma Lingerie” franšīzes veikala īpašniecēm Sisi Saetalu norādījusi, ka pašreizējais kvalitatīvas veļas piedāvājums Ugandas galvaspilsētā ir samērā trūcīgs, bet pieprasījums pēc šīs preces ir augošs, ņemot vērā arī apstākli, ka Kampalā dzīvojošo vidusšķiras patērētāju skaits turpina strauji pieaugt.

Savukārt “Lauma Lingerie” valdes priekšsēdētāja Linda Matisone sacījusi, ka šis gads uzņēmumam jaunu tirgu apgūšanā ir bijis veiksmīgs. “Ar franšīzes veikaliem esam apguvuši piecus jaunus tirgus. Vēl pavisam nesen, septembrī, tika atvērts pirmais veikals Mongolijā, savukārt šis ir pirmais veikals Āfrikā, kas Baltijas reģiona uzņēmumam ir liels sasniegums,” uzskata Matisone.

Uzņēmums nākamajā gadā turpinās aktīvi strādāt ne vien pie zīmola produkcijas sortimenta paplašināšanas, bet arī arvien jaunu tirgu apguves, piebilda “Lauma Lingerie” valdes priekšsēdētāja.

Pašlaik astoņās pasaules valstīs ir kopumā 55 “Lauma Lingerie” mazumtirdzniecības veikali.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+