Mobilā versija
+2.3°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
27. novembris, 2014
Drukāt

“Lauma Lingerie” veļu tirgos arī Āfrikā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Turpinot paplašināšanos, viens no vadošajiem veļas ražotājiem Baltijā “Lauma Lingerie” atklājis ceturto zīmola franšīzes veikalu ārpus Eiropas robežām – tas atrodas Āfrikā, Ugandas galvaspilsētā Kampalā, liecina uzņēmuma informācija.

Jaunais, 58 kvadrātmetru plašais veikals atrodas pašā pilsētas sirdī, “Nakumatt Oasis” iepirkšanās centrā, un par godu tā ienākšanai sestdien organizēta modes skate, kurā vietējo mediju pārstāvji, korporatīvie klienti un modes dāmas novērtēja Latvijā tapušo veļas modeļu dizainu un kvalitāti.

Viena no jaunā “Lauma Lingerie” franšīzes veikala īpašniecēm Sisi Saetalu norādījusi, ka pašreizējais kvalitatīvas veļas piedāvājums Ugandas galvaspilsētā ir samērā trūcīgs, bet pieprasījums pēc šīs preces ir augošs, ņemot vērā arī apstākli, ka Kampalā dzīvojošo vidusšķiras patērētāju skaits turpina strauji pieaugt.

Savukārt “Lauma Lingerie” valdes priekšsēdētāja Linda Matisone sacījusi, ka šis gads uzņēmumam jaunu tirgu apgūšanā ir bijis veiksmīgs. “Ar franšīzes veikaliem esam apguvuši piecus jaunus tirgus. Vēl pavisam nesen, septembrī, tika atvērts pirmais veikals Mongolijā, savukārt šis ir pirmais veikals Āfrikā, kas Baltijas reģiona uzņēmumam ir liels sasniegums,” uzskata Matisone.

Uzņēmums nākamajā gadā turpinās aktīvi strādāt ne vien pie zīmola produkcijas sortimenta paplašināšanas, bet arī arvien jaunu tirgu apguves, piebilda “Lauma Lingerie” valdes priekšsēdētāja.

Pašlaik astoņās pasaules valstīs ir kopumā 55 “Lauma Lingerie” mazumtirdzniecības veikali.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (12)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (5)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+