×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.6°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
25. janvāris, 2016
Drukāt

Ļaunās mūsdienu pasakas. Četras Latvijā un Austrumeiropā izplatītas sazvērestību teorijas (12)

2. Kopā ar simtiem tūkstošu bēgļu Eiropā ieplūst neskaitāmi “Daesh” kaujinieki

2no5
Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA


Milzīgo patvēruma meklētāju straumju ietekmē radusies ne viena vien sazvērestību teorija. Lai radītu jukas Eiropas Savienībā, to organizēšanā milzīgas summas ieguldot ASV un Krievija, kura tādēļ atbalstot Sīrijas prezidentu Bašaru al Asadu. Bagātie arābi vēlas uzspiest islāmu, bet “Daesh” – iesūta teroristus.

Pērn daudzi jauni sīrieši bēga, jo Asads uzsāka rezervistu iesaukšanu armijā, vienlaikus valdība atviegloja izceļošanu. Teju četri miljoni bēgļu ir apmetušies tuvajās valstīs, taču Turcijā dzīve ir visai nožēlojama. Tādēļ cilvēki centās nokļūt tobrīd draudzīgi noskaņotajā Eiropā. To, vai un cik plaši bēgļus izmanto “Daesh”, jādomā, uzzināsim vien pēc kāda laika.

“Pašlaik nozīmīgākos informatīvos draudus Latvijai kā NATO dalībvalstij rada Krievija, pieaug arī “Daesh” propagandas loma. Propagandas mērķis mūsdienās ne vienmēr ir pārliecināt par savas idejas pārākumu, bet gan maldināt, radīt apjukumu un neziņu. Ja cilvēki spēj kritiski izvērtēt notikumus, apdraudējums ievērojami samazinās,” uzskata NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts.

 1. Ļaunprātīga maldināšana - bieži noderīga
 2. Kopā ar simtiem tūkstošu bēgļu Eiropā ieplūst neskaitāmi “Daesh” kaujinieki
 3. Rietumeiropā sociālie dienesti nolaupa Latvijas bērnus, lai nodotu adopcijā
 4. NATO ielenc Krieviju, organizācijai ir bāzes visā pasaulē
 5. Polijas prezidentu Lehu Kačiņski nogalināja Krievija

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Es atzīstu tikai vienu ķīli. Tas atrodas man biksēm labi redzamā vietā.

 2. nav dūmu bez uguns Atbildēt

  tik ilgi tās ir “pasakas”, kamēr viss notiek. It sevišķi to, savulaik, praktizēja PSRS

 3. Ko tas Ķīlis ar visu to grib pateikt?

  • To tiko ļoti labi ir pateicis tas “Aldis”. Tieši tā ari ir. Iespējams, ka grib arī izpelnīties kādu bonusu krievu priekšā. Laikam saodis ka to ir laiks darīt. Katrā gadījumā tas piemērs ar Kačinska lidmašīnu un brāli nebūt nav tik vienkāršs, ka to tādā veidā varētu izmantot. Te es galīgi esmu zaudējis Ķīlam vismazāko simpātiju, proti, vai nu pēc pasūtijuma, drīzāk pēc paša iniciatīvas nospēlējis svešos vārtos. Tam visam nav nekāda sakara ar reālām sazvērestībām un var noderēt kā piemērs Nr. 25 un augstāk kādā mācību kursā neprofesionāļiem.

 4. Man kaut kā tas Ķilis nav autoritāte. Manuprāt, tieši viņš dzen fuflo.

 5. Mankurtisma apoloģēti Atbildēt

  atkal sāk muldēt. Pirms gadiem 30 šādas “pasūtījumsāgas” esam atklausījušies ar uzviju no kompartijiešiem, bet “jaunā audze” varbūt, ka uzķeras tagad uz mūsdienu “desu rakstiem”, kā tolaik sauca pasūtījuma raksteļus, tādus, kā šis. Mankurti rullē!

 6. Pamazām piesakās kompartijas sulaiņi. Tie, kam nevar un ari turpmāk nevarēs ticēt.

 7. Visai nožēlojami, ka LA neļauj publicēt linkus no vietnēm, kur fakti runā paši.

 8. совинформбюро Atbildēt

  Vai tiešām šī perša ir samaksātā honorāra vērta?

 9. Derētu labāk paklusēt – tādus skaidrojumus var mazam bērnam ieborēt. Caurkritis viedokļa paudējs .. un utopiskām teorijām. Robert Ķīli, cik grašus samaksāja par izglītības sistēmas nolaišanu uz grunti? Kas tagad jānobeidz, ka esi sācis runāt?

 10. Aha, kad āža kāja sāk pārāk daudz līst laukā, tad adepti pūlas aizmālēt citiem acis, saukājot par sazvērestības teorijām to, kas ikvienam normālam cilvēkam skaidri saredzams. Tā jau ir, Ķīļa kungs, sava kapeiciņa jāatpelna. Vieta pie treknās silītes aiznemta, bet ēst gribas?

Draugiem Facebook Twitter Google+