×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
1. maijs, 2017
Drukāt

Ļaundari gandrīz nosvilina jūrmalnieku iemīļoto “Kūriņu” (3)

Kadrs no videoKadrs no video

Priekšvēlēšanu karstums ir sācies burtiskā nozīmē. Kauguros iecienītā krodziņā “Kūriņā”, kura īpašnieks ir viens no Jūrmalas pilsētas domes deputātiem, brīvdienas paviesojās nevēlami ciemiņi ar piromānijas tieksmēm. Proti, iemīļotais “Kūriņš” gandrīz tika nosvilināts līdz ar zemi, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Sestdien agri no rīta saņemot informāciju, ka kafejnīcā ”Kūriņš” ieslēgusies signalizācija, tās īpašnieks Arnis pirmajā mirklī vainoja sievu, kas ar draudzenēm piektdienas vakarā atpūtās krodziņa telpās. Kad pienāca jau otrais brīdinājums, vīrietim bija skaidrs, ka nu gan ir jāsteidz skatīties kas par lietu. Un labi, ka tā. Vēl dažas minūtes un jūrmalnieku iemīļotās atpūtas vietas vairs nebūtu – to būtu nodedzinājuši ļaundari.

“Kūriņa” saimnieks paguvis saskatīt cilvēku siluetus, taču neko vairāk diemžēl ne. Smiltīs bija redzamas dedzinātāju transportlīdzekļu pēdas un bēgot izsviestais nozieguma ierocis.

Kafejnīca darbojas jau vairāk nekā 23 gadus, un īpašnieks Arnis neuzskata, ka šis būtu kādu konkurentu pirksts, bet gan drīzāk priekšvēlēšanu “kari”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. liels pohujs

  2. Acīmredzot konkurenti jūt, ka nebūs vietas jaunajā sasaukumā… Un atliek vien secināt, iespējams, kādas gan kreisās naudas griežas, ja ir gatavi uzņemties kriminālatbildību nosvilinot īpašumu, un nepieļautu vietējo jūrmalnieku nonākšanu domē…

  3. Aizmirsa pieminēt, ka Ābelīti tagad atbalsta Bordāna un Strīķes Konservatīvā partija. Tāpēc arī tagad sivilināja.

Draugiem Facebook Twitter Google+