Latvijā
Kriminālziņas

Ļaundari iegāž bravūra: dažu eiro dēļ nonāk aiz restēm 16

Kadrs no video

Likuma sargi neslēpj, ka meklētus ļaundarus nereti iegāž pavisam ikdienišķas situācijas. Reiz, kāds laupītājs notverts, jo izsaucis policiju, lai pasūdzētos par kaimiņu trokšņošanu, savukārt kāds cits tā piedzēries, ka iemidzis sabiedriskajā transportā un aizbraucis līdz galapunktam. Kad šoferis nav spējis pasažieri pamodināt, izsaukta policija un tad arī atklājies, ka vīrieti jau labu laiku meklē par vairākiem smagiem noziegumiem, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Brīvdienās kārtības sargu palīdzība bija nepieciešama Pārdaugavā, kur nakts vidū uz kādas nomaļas ieliņas bija izcēlies pamatīgs jandāliņš, starp taksisti un kādu bravūrīgu klientu. Izrādās viņš un draugu grupiņa atteikušies samaksāt par braucienu, iesaistoties konfliktā.

Aprunājoties gan ar vienu, gan otru konfliktā iesaistīto pusi atklājies, ka kompānija ne tikai nav vēlējusies norēķināties, bet arī kāds no vīriešiem pēc izkāpšanas no taksometra, zem tā aizmugurējā riteņa palicis stikla pudeli, kas sievietei sākot braukt, saplīsusi un pārdūrusi vienu no riepām.

Saistītie raksti

Tomēr, lai arī brīdi vēlāk policistiem tomēr izdevies visus iesaistītos nomierināt un klienti pat piekrituši samaksāt par saņemtajiem pakalpojumiem un nodarīto skādi, vienam no vīriešiem, šis vakars beidzies pavisam citādāk, nekā iecerēts. Policisti aicina viņu doties līdzi, jo vīrietis bijis izsludināts meklēšanā.

Likuma sargi norāda, ka šajā gadījumā gan nekāda kļūda nav iezagusies un bravūrīgais kungs atradies aktīvā Valsts policijas meklēšanā par kāda nozieguma pastrādāšanu. Vīrietis saslēgts roku dzelžos un nogādāts tuvējā iecirknī, kur ietupinātas aiz restēm.

LA.lv