×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
21. maijs, 2018
Drukāt

Ļaunprātīga dedzināšana? Birzgalē vietējie jaunieši pielaiduši uguni ģimenes mājai (10)

Ilustratīvs attēls. Foto-LETA/AFPIlustratīvs attēls. Foto-LETA/AFP

Ilustratīvs foto

Atrodoties smagā narkotisko vielu reibumā, vietējos jaunieši pielaiduši uguni kaimiņmājai. Birzgales iedzīvotājiem ir pamatotas aizdomas, ka noziedznieki domājuši, ka ēkā atrodas cilvēks, un tāpēc izraisījuši ugunsgrēku. Viņi gan neesot apzinājušies, ka tas sasniegs 300 kvadrātmetru platību, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Mācītājmuižas 7. namā dzīvojošā ģimene sestdienas vakarā saposās, lai dotos ceļā un piedalītos vecākā dēla un brāļa kāzu svinībās. Ģimenes priecīgo notikumu pēc dažām stundām izbojāja kaimiņienes zvans, kurš vēstīja, ka iepriekš omulīgās lauku mājas otrais stāvs pamatīgi dūmo.

Vietējie bērni saskrējuši ap degošo ēku, izmisīgi gaidot glābējus – sākotnēji viņi uzskatīja, ka otrajā stāvā atrodas viņu draugs Gatis un kaimiņiene Sarma.
Pēc vietējo liecībām, ugunsdzēsēji ieradās apmēram 20 minūšu laikā. Glābēji notikuma vietā konstatēja, ka dzīvojamā māja deg 300 kvadrātmetru platībā.

Kaimiņiene Valentīna stāsta, ka tieši bērni bija tie, kuri paspēja izsaukt glābējus. Ugunsdzēsēji cīnījās sešas stundas, lai ugunsgrēks tiktu likvidēts. Tikmēr atsteigties paspēja arī ģimene, kuri noraudzījās glābšanas darbos.

Iedzīvotāji norāda, ka ēka, visticamāk, aizdedzināta aiz dusmām par to, ka neviens nav atvēris durvis un dedzinātāji-jaunieši atradušies alkohola, kā arī narkotiku reibumā – esot pielaista uguns veļasmašīnai, no kuras tā viegli pārmetās uz koka kāpnēm, kas veda uz otro stāvu.

Plašāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Cik bagāti dzīvo – pārdzērušies un pārdozējuši – laikam legāli visu sapirkuši .
  Un daži vēl atļaujas gaudot , ka slikta dzīve Latvijā …

 2. Re cik tālu ir aiziets,kad bērniem ir tikai tiesības,nav pienākumu…

 3. Sodam būtu jābūt kā par slepkavību ar iepriekšēju nodomu + ugunsgrēka izraisīāna, apkārtējo cilvēku, vides apdraudējumu.

 4. Turpinām tik papildināt, bērnu tiesību likumu, ka bērni ir neaizskarami, viņus nedrīkst sodīt. Uz viņiem nedrīkst bļaut. Pēc būtības tu nevari darīt neko viņa audzināšanas gaitā tikai mierīgi runāt izskaidrot, kas ir labs kas nē, bet ja viņš negrib klausīties var vienkārši aiziet un tu nedrīksti piespiest viņu darīt to ko viņš nevēlas. Šādi arī izaugs visi jaunieši, kas uzskatīs, ka drīkst darīt visu un nebūs nekādu seku. Jo tas bērnībā nav iemācīts, jo to aizliedz likums.

 5. Ak,tad Macitajmuiza nummur 7! Jauniesu izskalotas smadzenites , iezombetas
  uz svetu,labu lietu,iznicinasanu! Tikai jauniesi nezin,ka VISS NAK ATPAKALJ !
  Nu,nabadzinji! Tagad ZINAaS………

 6. būvstrādnieks, nekas dīkdienību tā neārstē kā darbs

 7. viņiem ir tiesības

 8. vecākā dēla un brāļa kāzu svinībās. ????

 9. ‘Draugi’ latvijiešu izpratnē…

Draugiem Facebook Twitter Google+