×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
26. aprīlis, 2012
Drukāt

Ļaunuma pūķis audzē muskuļus


karogs_leta8

Atsaucoties uz Māra Antoneviča rakstu “Dzīvīgais staļinisms” (“LA”, 16.04.2012.), kurā viņš raksta par Staļina ideju atdzimšanu Krievijā, vēlējos uzrakstīt savus novērojumus par Staļina ideju popularizēšanu Latvijā.

 

Internetā krievu valodā izlasīju: ”latvieši fašisti”, ”latvieši nacisti, nacistus vajag iznīcināt”, ”latvieši mazvērtīgi radījumi”, ”lūzeri”, ”suņu dvēseles”, ”nav spējīgi vadīt valsti, tikai krievi var šeit ieviest kārtību”, ”latviešu aborigēni domā, ka viņi netiks sodīti” utt.

Uzbrukumi 16. martā, melu kampaņa par krievu diskrimināciju, referendums par otru valsts valodu ir naida kurināšana. Ebreji to nepieļauj, kad kādā radio raidījumā izskanēja nepatīkami apgalvojumi par ebrejiem… Mēs, naivie labuļi, paciešam visu. Padomāsim par Zentas Mauriņas teikto: “Pieņemsim, ka šodien atklātības dzīvē visi slepkavas ir iznīcināti, bet kas ir darīts, lai noziedzīgās idejas, kas daudz bīstamākas nekā noziedzīga roka, tiktu izdeldētas un cilvēku sirdīs tiktu iedzīvināts Evaņģēlijs? Nevis nozieguma izdarītājs ir galvenais vaininieks, bet gan ideju izsējējs. Sākumā bija doma, doma tapa par vārdu un vārds pārvērtās bendes cirvī.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+