×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
27. septembris, 2016
Drukāt

Laupīšana sociālās aprūpes centrā: Pazūd bankas karte un PIN kods (2)

bankomatsAFP_9903190

Zilupes novadā aplaupīts sociālās aprūpes centrs.

18.septembrī ap plkst. 20 policija saņēma informāciju, ka, iekļūstot Zilupes novada Lauderu pagasta sociālās aprūpes centra darba kabinetā, no seifa ir nozagta nauda 255 eiro un bankas karte ar PIN kodu, no kuras vēlāk noņemti 780 eiro. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess.

Aizvdītajā nedēļā likumsargi aizturēja trīs personas — vienu 1998.gadā dzimušo un divus 2001.gadā dzimušos jauniešus, kuri jau agrāk bija nonākuši policijas redzeslokā. Pirmais no viņiem tika aizturēts Rīgā, bet pārējie Madonas novadā. Pie jauniešiem atrasta un izņemta arī daļa nolaupītās naudas. Pašlaik visām aizturētajām personām ir piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu, un notiek tālāka izmeklēšana.

Par laupīšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz divpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Par ko tiem žurnaļugām algu maksā? Laupīšana ir kad pieliek nazi pie rīkles. Bet te ir prasta zādzība, par ko nosacīti iedos.

  2. UN BANKU ZAGL TURPINA TALAK

Draugiem Facebook Twitter Google+