Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
26. februāris, 2015
Drukāt

Laupītājs pats kļūst par “amata brāļu” upuri

zaglis_004_TSx

Pagājušajā svētdienā divi burlaki Rīgā aplaupījuši vīrieti, kurš pats atradās policijas meklēšanā par laupīšanu, liecina Valsts policijas (VP) informācija.

Policijā klāsta, ka Rīgas Ķengaraga iecirkņa darbinieki pagājušo svētdien saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokli Ikšķiles ielā, kur notikusi laupīšana. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka norādītajā adresē dzīvo 1981. gadā dzimis vīrietis un viņa trīs radinieki.

Policija noskaidroja, ka mājokļa iemītnieks dzīvoklī ielaidis divus vīriešus, kuri uzdevušies par policijas darbiniekiem un izlikušies, ka veic kratīšanu dzīvoklī. Ļaundari iepriekš zinājuši dzīvokļa iemītnieku – 1981. gadā dzimušo vīrieti un to, ka viņš lieto narkotiskās vielas.

Pielietojot vardarbību, abi ļaundari dzīvokļa iemītniekiem nolaupīja piecus mobilos telefonus, 45 eiro, kā arī 1981. gadā dzimušā vīrieša pasi. Pēc nozieguma paveikšanas abi laupītāji devušies prom. Arī 1981. gadā dzimušais vīrietis, nesagaidot policijas ierašanos, pametis notikuma vietu, jo tiek meklēts par pērn pastrādātu laupīšanu.

Pirmdien policisti aizturēja abus laupītājus – 1984. gadā dzimušus vīriešus, kuri izlikās par policijas darbiniekiem. Par laupīšanu grupā ir uzsākts kriminālprocess. Tāpat policisti aizturēja arī 1981. gadā dzimušo vīrieti, kurš atzina savu vainu pērn pastrādātajā laupīšanā.

Visi trīs aizturētie šobrīd atrodas apcietinājumā.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+