×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
18. marts, 2016
Drukāt

Laupītāju grupa piedraud BMW šoferi ievietot bagāžniekā

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Vakar, 17.martā pēc pulksten 22.00 Jaunbērzes pagastā tika nolaupīta “BMW 523”automašīna, aizdomās par noziedzīgo nodarījumu, policijas darbinieki operatīvi aizturēja trīs personas, kuras ievietoja īslaicīgā aizturēšanas vietā, informēja policijā.

Informāciju no 1992.gadā dzimuša vīrieša par automašīnas nolaupīšanu policija saņēma pēc pulksten 22.00. Cietušo sākotnēji viena no noziedzīgām personām uzrunājusi Dobelē un par samaksu lūgusi, lai viņu aizved līdz Jūrmalai, Slokai. Tad, kad bija nokļūts līdz Liepājas šosejai vīrietis saņēma draudus no personām, kuras viņš veda. Personas piedraudējušas un gribējušas ievietot pat viņu automašīnas bagāžniekā, jo cietušais atteicās viņus tālāk vest. Pēc kā cietušajam vīrietim izdevies veiksmīgi aizbēgt no noziedzīgām personām un uzreiz par to paziņot likumsargiem, bet noziedzīgas personas cietušajam nolaupīja automašīnu “BMW 523”.

VP, saņemot informāciju no cietušā par automašīnas nolaupīšanu, nekavējoši uzsāka operatīvos meklēšanas pasākumus.

Noziedzīgās personas ar nolaupīto automašīnu aizturēja Jūrmalā. Aizturētie ir 1995. un 1989.gadā dzimuši vīrieši un 2000.gadā dzimusi jauniete, kuri jau iepriekš bijuši nonākuši policijas redzeslokā.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176.panta 2.daļas “Par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no mantas glabātavas, ietaises, kas savieno glabātavas, vai transportlīdzekļa,kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts vai aizturētās personas nav saistītas citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+