Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
20. septembris, 2016
Drukāt

Laupītāju nodod jaka: cietušais uz ielas atpazīst ļaundari

Foto RPPFoto RPP

Vakar, 19.septembra naktī, Rīgas pašvaldības policijā (RPP) vērsies kāds vīrietis, kurš likumsargiem stāstījis, ka pirms brīža Augusta Deglava ielā esot aplaupīts.

Noskaidrots, ka cietušais ar draugu lietojis alkoholu, vēlāk viņam pienācis klāt kāds drauga paziņa, kurš, piedraudot ar fizisku izrēķināšanos, nolaupījis viņam jaku un mobilo telefonu.

Kārtības sargi kopā ar cietušo devās uz notikuma vietu, kur apsekota tuvākā apkārtne. Apsekošanas laikā sabiedriskā transporta pieturvietā pamanīts vīrietis, kurš bija uzvilcis cietušā jaku.

22 gadus vecais vīrietis aizturēts. Pārmeklēšanas laikā pie aizturētā atrasts arī cietušā mobilais telefons. Pats vaininieks noliedza izdarīto, apgalvojot, ka cietušais labprātīgi viņam atdevis savu jaku un mobilo telefonu.

Abi vīrieši nogādāti Valsts policijā (VP) turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+