×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
10. jūnijs, 2013
Drukāt

Lauras Poles un Evijas Ķirķes izstāde

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

No 13. līdz 27. jūnijam Kalnciema kvartāla galerijā apskatāma LMA studentes Lauras Poles un Evijas Ķirķes personāldarbu izstāde, kas veidota grafikas nodaļas maģistra darba ietvaros.

Ekspozīcijā būs apskatāmi Lauras Poles litogrāfijas tehnikā veidota darbu sērija “Rokaiņi”   – tēliem, kurus veido nejaušs rokas nospiedums. Pati māksliniece skaidro: “Darba nosaukums ir pašsacerēts. Tā vizuālās īstenošanas pamatā ir cilvēka rokas atspiedums, kas tiek „apaudzēts” ar brīvrokas zīmējumu un tā rezultātā veidojas sacerētie tēli – rokaiņi.”

Otra izstādes daļa, ko veidojusi Evija Ķirķe, nepieder nevienai no klasiskās grafikas tehnikām. Šajā darbu sērijā tiek radoši apspēlēti grafikas klasiskie elementi, tādi kā līnija un grafiskuma izpratne – raksturīgais melnbaltais kolorīts. Ķirķes darbu ideja ir balstīta uz dzīvē redzēto un piedzīvoto: “Četri lielā izmēra darbi ir pietuvinājums kādam dzīves momentam, situācijai, cilvēka savstarpējām attiecībām, kuras esmu apskatījusi tuvplānā caur savu vērtību prizmu.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+