Sports
Hokejs

Lauris Dārziņš turpinās priecēt Rīgas “Dinamo” līdzjutējus0

Foto – Raimonds Volonts/Rīgas “Dinamo”

Latvijas hokejists Lauris Dārziņš pagarinājis līgumu ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandu Rīgas “Dinamo”, ziņo klubs.

Dārziņš pirmajās trijās KHL sezonās pārstāvēja tieši Rīgas “Dinamo” komandu, bet 2011.gadā noslēdza trīs sezonu līgumu ar Kazaņas “Ak Bars”. Vēlāk viņš tika aizmainīts uz Čeļabinskas “Traktor”, bet 2013.gada beigās atstāja šo komandu un 2014.gada sākumā atgriezās Latvijas vienībā.

Savā KHL karjerā Dārziņš 442 spēlēs izcēlies ar 93 vārtiem un 136 rezultatīvām piespēlēm.

Pirms tam Dārziņš spēlējis arī klubos Ziemeļamerikā, Somijā, Čehijā un Baltkrievijā.

Patlaban 32 gadus vecais Dārziņš Latvijas izlasei palīdzējis astoņos pasaules čempionātos, kā arī piedalījies divās olimpiskajās spēlēs.

Dārziņš savainojuma dēļ nepiedalījās arī šī gada pasaules čempionātā.

Laukumā viņš atgriezās tikai novembra vidū, pievienojoties Latvijas klubam Rīgas “Dinamo”, 24 spēlēs gūstot piecus vārtus un atdodot 13 rezultatīvas piespēles.

Dārziņš pēdējo reizi pasaules čempionātā spēlēja 2015.gadā, bet kopumā viņš ir piedalījies septiņās planētas meistarsacīkstēs, 2013.gadās esot izlases kapteinis.

Iepriekš izskanēja informācija, ka Dārziņam pēc pērn gūtās traumas bija nesaprašanās ar LHF par apdrošināšanas jautājumiem, jo federācija nebija apdrošinājusi hokejistu līgumus, tāpēc nopietnas traumas gadījumā spēlētājiem, kuriem nav spēkā esošs līgums, ir finansiāli zaudējumi.

LA.lv