×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
24. jūlijs, 2012
Drukāt

Lauvas – valdonīgie komandas spēlētāji 


lion2

Saule caur Lauvas zodiaka zvaigznāju iet no 22. jūlija plkst. 13.01 līdz 22. augustam plkst. 20.07.
 Lauvas dedzīgi aizstāv savas idejas un ieceres. Šajā laika periodā dzimušie ir draudzīgi, atsaucīgi un lepni. Viņi grib, lai apkārtējie atzinīgi novērtētu viņu pūliņus. Apkārtējiem gan viņi šķiet neizprotama mistērija, jo te viņi var aizstāvēt vienas idejas, bet pēc mirkļa jau rosīties citā lauciņā.


Aktīvi piedalās dažādos sabiedriskos pasākumos, kur var parādīt savu spēku, prātu un šarmu. Šiem cilvēkiem piemīt liela izturība un darbaspējas savu mērķu sasniegšanai. Citos augstu vērtē gudrību un prasmi zināšanas pielietot praksē. Nepatīk, ja kāds apšauba viņu viedokli.

No 21. līdz 31. jūlijam dzimušie ir Uguns stihijas Lauvas – tas norāda, ka viņi tiecas pēc iespējas izpausties un rīkoties. Labprāt ieņem vadošus amatus vai veido savu biznesu, jo patīk būt situācijas noteicējiem. Pēc dabas komunikabli, draudzīgi, dažkārt valdonīgi un neiecietīgi. Viņus kaitina cilvēki, kuri nespēj pieņemt lēmumu, šaubās par izdarītās izvēles pareizumu. Pieraduši rīkoties jebkurā dzīves situācijā, gaida, kad arī pārējie sekos viņu piemēram.

Liela nozīme ir ģimenei, tāpēc tiecas pēc draudzīgas un saliedētas ģimenes mājās un arī darbā, kurā tiek respektēts Lauvas viedoklis.

No 1. līdz 10. augustam dzimušie ir Zemes stihijas Lauvas – tas norāda, ka viņus interesē viss, kas ir stabils, spēj ilglaicīgi darboties un nest peļņu. Viņi tiecas pēc stabilitātes un materiāli nodrošinātas dzīves. Galvenais kritērijs dzīvē – kvalitāte. Paļaujas tikai uz sevi un savu prātu. Praktiķi. Tāpēc tic tikai tam, ko paši ir pārbaudījuši, un savai pieredzei. Ar grūtībām pielāgojas citiem, jo pieraduši, ka viņiem vienmēr ir galavārds. Ir privātīpašnieciski, tāpēc ar īpašu modrību seko līdzi visam, ko uzskata par savu īpašumu. Labprāt izpalīdz un atbalsta cilvēkus, kuri nepadodas grūtību priekšā.

No 11. līdz 20. augustam dzimušie ir Gaisa stihijas Lauvas – tas norāda, ka šie cilvēki tiecas būt sabiedrībā, kur “viss notiek”. Viņiem patīk organizēt un vadīt dažādus pasākumus. Būdami aktīvi un gatavi ik pa laikam piedzīvot kaut ko jaunu, viņi labprāt ceļo un piedalās dažādos konkursos vai eksperimentos. Labprāt lepojas ar sasniegto. Šā tipa Lauvas vairāk uzskatāmas par ideju ģeneratoriem nekā praktiķiem, tāpēc viņi tiecas pēc cilvēkiem, kas var palīdzēt īstenot viņu idejas. Labs komandas darbs vienmēr dod lieliskus rezultātus, tāpēc šā tipa cilvēki labprāt sadarbojas ar citiem.

 

Lauvas ieteikumi zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Auns izbaudīs vasaras silto laiku un pa galvu rosīsies dažādas jaunas idejas. Šajā posmā ieteicams padomāt par otrā pusgada aktualitātēm. Jaunu lietu uzsākšanai labvēlīgs laiks sāksies augusta beigās. No 10. līdz 20. augustam ieteicams izvairīties no līgumu slēgšanas un jaunu projektu uzsākšanas – tas var radīt zaudējumus. Var rasties pārpratumi attiecībās, tāpēc vēlams plašāk paskaidrot savas darbības nolūkus.

Vērsis

Vērsis izjutīs nelielu nogurumu no vasaras tveices, kas var izraisīt sliktu pašsajūtu. Vēlams parūpēties par savu veselību, samazinot ikdienas slodzi un vairāk laika pavadīt svaigā gaisā. Pēc iespējas jāizvairās no krasām temperatūras svārstībām (telpu vai automašīnu kondicionieru radītām). Sākot ar 11. augustu, jābūt uzmanīgiem, slēdzot līgumus vai parakstot dokumentus.

Dvīņi

Dvīņiem būs sajūta, ka beidzot viss ir izkustējies no sastinguma punkta. Pienācis laiks padomāt par sevi un savām vajadzībām. Lai viss noritētu, kā iecerēts, uzmanīgi jāseko līdzi notiekošajam. Radušās neskaidrības vai pārpratumi jārisina uzreiz, neatliekot uz vēlāku laiku. Labvēlīgs laiks aktīvai rīcībai ir augusta pirmā puse.

Vēzis

Dažkārt Vēzim šķitīs, ka viņš nokļuvis citā pasaulē, jo apkārtējie viņa teikto un nodomus uztvers pavisam citādi, nekā domāts. Lai izvairītos no pārpratumiem kādu nodomu īstenošanā, ieteicams tos apspriest ar iesaistītajiem cilvēkiem. Esiet atklāts savos nolūkos un pārējie to akceptēs. No 7. augusta aktualizēsies attiecību jautājumi. Iespējamas jaunas tikšanās un iepazīšanās.

Lauva

Lauva būs gatavs aktīvai dzīvei. Lai viss izdotos, labāk rīkoties, nevis citiem klāstīt savus nodomus. Lai darbi runā Lauvas vietā. Līdz augusta vidum ir labvēlīgs laiks vākt un apkopot informāciju, kā arī izvirzīt jaunus mērķus. Šajā laikā uzsāktais nesīs labus rezultātus nākotnē. Jāvairās no augstprātības un pārgalvības.

Jaunava

Jaunava gribēs pabūt pie dabas un atpūsties no ļaužu pūļiem. Tā kā visi procesi Jaunavu dzīvē rit savu gaitu, nav arī spriedzes. Jo mierīgāki un līdzsvarotāki būs šajā zīmē dzimušie, jo labvēlīgāk risināsies notikumi. Jārūpējas par savu veselību un jāizvairās no pārpūles. Šajā periodā var samazināties imūnaizsardzība. Visu vajag baudīt ar mēru.

Svari

Svariem jābūt godīgiem pret sevi un jāatsakās no tām nodarbēm, kas nesagādā nedz prieku, nedz gandarījumu. Jebkura izlikšanās un meli tiks atmaskoti. Labs laiks, lai satiktos ar draugiem vai dotos vasaras ceļojumā, kas ļaus uz lietām un notikumiem paraudzīties no malas. Piemērots laiks, lai īstenotu iesākto vai arī kardināli mainīt tās lietas, kas sen jau fiziski un morāli novecojušas.

Skorpions

Skorpions kals nākotnes plānus. Iespējams amata vai karjeras paaugstinājums. Ja Skorpiona darbošanās būs vērsta uz vēlmi paspīdēt citu priekšā, nāksies piedzīvot vilšanos. Šoreiz vairāk jāpaļaujas uz sevi, nevis uz citiem, jo katrs darbosies pats savās interesēs. Jāizvairās citus kritizēt, jo skaistuma izpratne cilvēkiem mēdz būt atšķirīga.

Strēlnieks

Strēlnieks atcerēsies seno gudrību – ja nav sanācis, kā iecerēts, tad vismaz ir iegūta pieredze. Pienācis laiks pievērsties sevis pilnveidošanai un savas dzīves prioritāšu noteikšanai. Apkārtējie negribēs saprast, par kādiem upuriem un sevis ziedošanu Strēlnieks runā. Varbūt jāapstājas un jāatrod pašam savs ceļš, lai vēlāk nav žēl iztērēto resursu, ko būsiet ieguldījuši citos.

Mežāzis

Mežāzi nodarbinās naudas un attiecību jautājumi, jo būs sajūta, ka iegūtā stabilitāte nedaudz sašūpojusies. Nav iemesla panikai vai neapdomīgai rīcībai. Objektīvi jāizvērtē, vai viss, kas Mežāzim pieder, tiešām viņam ir arī vajadzīgs. Jāizvairās ļauties panikai vai pārsteidzīgai rīcībai, jo tas var radīt zaudējumus. Mieru, tikai mieru!

Ūdensvīrs

Ūdensvīram gribēsies, lai kāds par viņu parūpējas un atvieglo ikdienas soli, tāpēc gaidīs lielāku sapratni un atbalstu no saviem partneriem. Būs jūtams neliels spēku izsīkums, tāpēc vieglāk sadusmosies par lietām, kas agrāk šķita mazsvarīgas. Lai izvairītos no negatīvām emocijām, ieteicams doties nelielos atpūtas braucienos.

Zivis

Zivis gribēs vairāk laika veltīt ģimenei un tuviem cilvēkiem. Šīs zīmes cilvēki izjutīs vajadzību nostabilizēties dzīvē, tāpēc risinās ar darbu saistītus jautājumus. Ģimenes atbalsts un tīkams darbs ļaus justies droši un stabili ikdienā. Tāpēc jāpārskata sava dienas kārtība un pareizi jāsadala laiks, ko veltām sev, tuviem cilvēkiem un darbam.

 

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Lauvas zodiaka zvaigznāju

 

Saule ies caur Lauvas zodiaka zvaigznāju, tas nozīmē, ka cilvēki kļūs godkārīgāki. Daudzi vēlēsies būt pamanāmi un centīsies piesaistīt sev apkārtējo uzmanību. Būs jūtama sakāpināta sava svarīguma izpaušana un tas var radīt spriedzi attiecībās un sabiedrībā.

Sākot ar 9. augustu, būs labvēlīgs laiks, lai dibinātu uzņēmumus, darījumiem ar vērtslietām un finanšu ieguldījumiem.

19. jūlijā plkst. 7.24 un 17. augustā plkst. 18.54 sākas Jaunmēness.

Arī šajā laika posmā Merkurs atradīsies Lauvas zvaigznājā, tāpēc būs vērojama tendence uz skaļiem solījumiem un vērienīgiem pasākumiem. No 15. jūlija līdz 8. augustam Merkurs atrodas retrogrādā kustībā. Šā faktora ietekmē mazinās koncentrēšanās spējas un cilvēki kļūs neuzmanīgāki un vieglprātīgāki. Būs vērojama agresīvāka braukšanas maniere. Jābūt uzmanīgiem, veicot pirkumus, jo pieaugs naudas izkrāpšanas mēģinājumi.

Līdz 7. augustam Venera atradīsies Dvīņu zvaigznājā, tāpēc cilvēki vairāk pievērsīs uzmanību savas ārienes, mājas un apkārtējas vides sakārtošanai un labiekārtošanai. 7. augustā Venera pāries Vēža zvaigznājā. Tas palielinās cilvēku jūtīgumu un pieprasījumu pēc lielāka komforta darbā un ikdienā.

No 10. līdz 22. augustam jābūt ļoti piesardzīgiem, veicot ar naudu saistītus darījumus.

Marss arī šajā laikā atradīsies Svaru zvaigznājā. Līdz ar to cilvēku rīcība vairāk būs tendēta uz sadarbošanos. Labs periods, lai īstenotu savas ieceres vai iesākto.

Jupiters atradīsies Dvīņu zvaigznājā. Būs daudz un dažādas pretrunīgas informācijas, tāpēc viss uzreiz nav jāuztver kā absolūta patiesība. Vairāk uzmanības jāvelta jautājumiem, kas jārisina šobrīd, nevis tālākā nākotnē.

Saturns joprojām atrodas Svaru zvaigznājā. Nāksies risināt jautājumus, kas skar cilvēktiesības. Objektīvāk nāksies izvērtēt profesionālo atbilstību ieņemamajam amatam.

 

Lauvas padomi

Šajās dienās pati daba dziedina.

Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas 26. jūlijs, 2., 9., 17. augusts.

Matu griešanai labvēlīgākās dienas 30. jūlijs, 9., 18., 19. augusts (piesaista veiksmi darījumos), 22., 23. jūlijs, 11. augusts (matu griezums padarīs cilvēku vizuāli jaunāku.), 25., 26. jūlijs (vairos pievilcību un valdzinājumu).

Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras 24., 25. jūlijs (padara ķermeni jaunāku), 13., 31. jūlijs, 2. augusts (atjauno enerģijas līdzsvaru), 4., 15. augusts (attīra organismu no šlakvielām).

Atbrīvošanās no krāmiem, mājas tīrīšana 15. augusts (attīra telpas enerģiju), 14. augusts (rada mājīgumu), 23. jūlijs, 13., 20. augusts (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli 26., 27. jūlijs, 13., 14., 22. augusts.

Tukšās (čika) dienas ir laiks, kad viss ātri aizmirstas. 23., 27., 30. jūlijs, 1., 3., 8., 10., 13., 15. augusts.

Spriedzes dienas, kad jāvalda emocijas, ir 24., 26., 31. jūlijs, 6., 7., 13., 20. augusts.

Labvēlīgās veiksmes dienas 28. jūlijs, 2. augusts.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+